همشهری آنلاین: در اولین روز از سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر 6 فیلم روی پرده برج میلاد می‌رود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در 12 بهمن ماه اولین روز از نمایش فیلم‌های سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در مرکز همایش‌های برج میلاد، 4 فیلم سینمایی و 2 فیلم مستند روی پرده می‌رود.

بر اساس این گزارش، در سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد، از ساعت 10 صبح دو فیلم مستند «در جستجوی گمنامی» به کارگردانی علیرضا کرمی و «صندلی شماره 257» به کارگردانی محسن خان‌جهانی، ساعت 13:30 «هیچ کجا، هیچکس» ساخته ابراهیم شیبانی، ساعت 16:15 «او خوب سنگ می‌زند» ساخته سید هادی محقق، ساعت 19:30 «گناهکاران» به کارگردانی فرامرز قریبیان و ساعت 22 «مروارید» ساخته سیروس حسن‌پور (خارج از مسابقه) نمایش داده و پس از نمایش هر فیلم نشست گفت‌وگو با فیلمسازان برگزار می‌شود.

گفتنی است فیلم‌های مستند و فیلم‌های خارج از مسابقه نشست گفت‌وگو با فیلمسازان نخواهد داشت.

همچنین از ساعت 10:30 صبح در ایوان شمس، فیلم سینمایی «آقای الف» به کارگردانی علی عطشانی که اولین فیلم سه‌بعدی سینمای ایران محسوب می‌شود، روی پرده می‌رود و پس از نمایش فیلم ساعت 12:45 نشست گفت‌وگو با فیلمساز و عوامل فیلم در برج میلاد برگزار خواهد شد.

اهالی رسانه می‌توانند با در دست داشتن کارت جشنواره به تماشای این فیلم در ایوان شمس بنشینند. ضمنا وسیله ایاب و ذهاب به سمت برج میلاد برقرار می‌باشد.

 

کد خبر 199543

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز