تیتر سه زیرسرویس

 • پرداخت خسارت سیل ۹۵ لابه‌لای وعده‌ها ماند

  پرداخت خسارت سیل ۹۵ لابه‌لای وعده‌ها ماند

  الهام صابری- اهواز- خبرنگار: فروردین امسال در روزهای سیلابی خوزستان که بسیاری از مردم مزرعه و خانه و زندگی خود را از دست داده بودند، برخی از مسئولان با حضور در مناطق سیل‌زده وعده‌هایی دادند که تا امروز همچنان همه منتظر تحقق آنها هستند.

 • شبکه آب اهواز بازسازی می‌شود

  شبکه آب اهواز بازسازی می‌شود

  سیدعلیرضا شریفی - اهواز- خبرنگار: مدتی است که وضعیت آب مناطق مختلف اهواز سبب نارضایتی شهروندان شده و از گوشه و کنار این شهر اخباری درباره قطعی و کیفیت پایین آب منتشر می‌شود؛ اخباری که انتشار آنها به تکرار مکررات تبدیل شده است.

 • کمبود ۸۵۰  اتوبوس درون‌شهری در اهواز

  کمبود ۸۵۰  اتوبوس درون‌شهری در اهواز

  سیدعلیرضا شریفی - اهواز- خبرنگار:  اهواز با جمعیت حدود ۱/۵میلیون نفر و مساحت ۱۸۵ کیلومتر مربع یکی از مهم‌ترین کلان‌شهرهای کشور به شمار می‌رود و مرکز یکی از مهم‌ترین استان‌های آن است.

 • کمبود ۱۶ هزار معلم در خوزستان

  کمبود ۱۶ هزار معلم در خوزستان

  علیرضا شریفی - اهواز- خبرنگار: وجود بیش از یک میلیون دانش‌آموز در خوزستان از جمله ظرفیت‌های این استان به شمار می‌آید، اما در سال‌های اخیر کمبود ۱۰ هزار معلم بیش از هر چیزی در این حوزه به چشم آمده است.  

 • تعیین محدوده فعالیت پارکبان‌ها در اهواز

  تعیین محدوده فعالیت پارکبان‌ها در اهواز

  میثاق حسینی- اهواز- خبرنگار: ماه‌هاست که دریافت پول جای پارک از رانندگان در کوچه و خیابان‌های اهواز باعث ناراحتی و اعتراض مردم شده است؛ مشکلی که مسئولان شورای ترافیک استان بر آن صحه می‌گذارند و معتقدند که فعالیت پارکبان‌ها در جای جای کلان‌شهر اهواز غیرقانونی است.

 • دستور رئیس‌جمهوری برای ارزیابی خسارت زلزله مسجد سلیمان

  دستور رئیس‌جمهوری برای ارزیابی خسارت زلزله مسجد سلیمان

  تعداد مصدومان زمین‌لرزه مسجدسلیمان که ساعت ۱۱:۳۰ صبح دوشنبه (۱۷ تیر) رخ داد، به ۱۱۵ نفر افزایش یافته است و به گفته مسئولان ممکن است این آمار افزایش یابد.

 • هوا را از من بگیر، قلیان را نه!

  هوا را از من بگیر، قلیان را نه!

  سیدعلیرضا شریفی - اهواز- خبرنگار: این روزها در گوشه و کنار شهرها و روستاها جوانانی را مشاهده می‌کنیم که به بهانه تفریح دور هم جمع می‌شوند و قلیان نیز پای ثابت جمع‌های آنهاست، گویی تنها سرگرمی که می‌تواند آنها را دور هم جمع کند، این قاتل خاموش است که در سکوت جان می‌گیرد.

 • زمین زیر پای مسجدسلیمان لرزید

  زمین زیر پای مسجدسلیمان لرزید

  زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵/۷ ریشتر ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه و ۳۳ ثانیه پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۷ تیر ماه در حوالی شهر مسجدسلیمان رخ داد که علاوه بر شهرهای خوزستان، برخی استان‌های همجوار از جمله لرستان، همدان و کرمانشاه را نیز تکان داد.

 • مهلت‌دهی به مشترکان غیرمجاز آب تا شهریور

  مهلت‌دهی به مشترکان غیرمجاز آب تا شهریور

  سیدعلیرضا شریفی- اهواز- خبرنگار: رنگ کدر، بوی بد و افت فشار از جمله مشکلات آب شهر اهواز و برخی دیگر از شهرهای خوزستان به شمار می‌روند که سال‌های سال است موجب نارضایتی شهروندان شده‌اند.  

 • جزئیات پرداخت خسارت سیل به کشاورزان خوزستانی

  جزئیات پرداخت خسارت سیل به کشاورزان خوزستانی

  میثاق حسینی- اهواز- خبرنگار: کشاورزان خوزستانی در حال آماده شدن برای برداشت محصول خود بودند که سیل همه دارایی‌شان را برد و زمین‌هایشان را به باتلاق تبدیل کرد.