تیتر سه زیرسرویس

 • زائران، مرزهای عاشقی را درنوردیدند

  زائران، مرزهای عاشقی را درنوردیدند

  هرچه به روز بزرگ اربعین امام حسین(ع) نزدیک‌تر می‌شویم، راهپیمایی عظیم زائران حسینی ابعاد باشکوه‌تری پیدا می‌کند و موج زائرانی که با پای پیاده قصد عزیمت به عتبات ‌عالیات را دارند، خروشان‌تر می‌شود.

 • طرح تفکیک زباله در اهواز روی زمین ماند

  طرح تفکیک زباله در اهواز روی زمین ماند

  پرستو وطنی - اهواز- خبرنگار: روزانه حدود ۸۰۰ تا هزار تن زباله در شهرستان اهواز تولید می‌شود که بخش بزرگی از آن به ‌دلیل نبود مدیریت قوی و استفاده درست به تپه‌هایی در اطراف اماکن مسکونی تبدیل می‌شود و این مساله مشکلات شهری و بروز بیماری‌های گوناگون را به دنبال دارد.

 • همشاگردی سلام

  همشاگردی سلام

  اول مهرماهی دیگر از راه رسید و دانش‌آموزان یک سال دیگر یاد می‌گیرند چگونه درس بخوانند و بیشتر بدانند، با هم مهربان باشند و تعامل کنند، مهارت‌های زندگی را بیاموزند و خود را برای ورود به جامعه‌ای بزرگ‌تر آماده کنند.

 • ۸ سال مقاومت

  ۸ سال مقاومت

  ۳۱ شهریور سال ۱۳۵۹ نیروهای رژیم بعثی عراق با قصد شوم تصرف بخش‌های مهمی از خاک کشورمان وارد ایران شدند و ۸ سال تمام برای رسیدن به اهدافشان دست و پا زدند، اما راه به جایی نبردند.

 • دست‌های کوچک، قلب‌های بزرگ

  دست‌های کوچک، قلب‌های بزرگ

  مهناز بنی‌تمیم - حمیدیه - خبرنگار: پارچه سیاه و سبز که در شهر فراوان شود، شور و هیجان نیز سرعت می‌گیرد. کودک، پیر و جوان همه به تکاپو می‌افتند.

 • داغ کربلا

  داغ کربلا

  مراسم سوگواری برای شهادت سرور و سالار شهیدان، امام‌حسین(ع) و یاران باوفای ایشان همزمان با سراسر کشور در ۳ استان خوزستان، لرستان و ایلام نیز برگزار شد

 • در سوگ سالار شهیدان

  در سوگ سالار شهیدان

  این روزها حال و هوای همه شهرها و روستاهای کشورمان رنگ اندوه دارد؛ همه مردم از پیر و جوان در سوگ امام حسین(ع) به سر می‌برند. سوگی که با گذشت ۱۳۸۰ سال از واقعه بزرگ کربلا هنوز فروکش نکرده است.

 • در سوگ کودک ۶ ‌ماهه کربلا

  در سوگ کودک ۶ ‌ماهه کربلا

  مراسم شیرخوارگان حسینی، همزمان با اولین جمعه ماه محرم، دیروز در ۶۲۰۰ نقطه کشور برگزار شد و هزاران مادر همراه با کودکان شیرخواره خود به یاد حضرت علی‌اصغر(ع) در این آیین حضور یافتند و سوگواری کردند.

 • شناسایی استعدادهای کونگ‌فو در مدارس خوزستان

  شناسایی استعدادهای کونگ‌فو در مدارس خوزستان

  مهدی جم - اهواز - خبرنگار: از تاسیس رشته کونگ‌فو در کشور ما بیش از نیم قرن می‌گذرد و در حالی که اعتبارات مالی زیادی به آن تعلق نمی‌گیرد، توانسته است ایران را در دنیا مشهور کند.

 • جشن افتتاح ۱۲۰۲ پروژه در ۳ استان

  جشن افتتاح ۱۲۰۲ پروژه در ۳ استان

  هر سال، هم‌زمان با هفته دولت که از ۲ شهریور آغاز می‌شود و تا ۸‌شهریور ادامه دارد، طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ و کوچکی در استان‌های مختلف کشور افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شوند؛ طرح‌ها و پروژه‌هایی که به طور مستقیم و غیرمستقیم موجب اشتغال‌زایی نیز می‌شوند.