تیتر سه زیرسرویس

 • کالاهای بدون قیمت در بازار

  کالاهای بدون قیمت در بازار

  واحدهای صنفی و عرضه‌کنندگان خدمات موظف به درج قیمت روی کالاهای خود هستند، اما گشتی در بازار ارومیه از عدم درج قیمت، مخدوش شدن قیمت روی کالاها، کم‌فروشی، گران‌فروشی و حتی عرضه کالاها با قیمت‌های سلیقه‌ای در عرضه محصولات حکایت دارد.

 • گیاهان پولساز

  گیاهان پولساز

  آذربایجان ‌غربی به سبب موقعیت جغرافیایی خود و برخورداری از تنوع آب و هوایی ویترینی از انواع گیاهان دارویی و منابع طب سنتی است و برنامه‌ریزی اصولی در کاشت و برداشت این گونه‌ها نقش درمانی در توسعه اقتصاد استان ایفا خواهد کرد.

 • «چی‌چست» به کمک گردشگری دریاچه ارومیه آمد

  «چی‌چست» به کمک گردشگری دریاچه ارومیه آمد

  شهربازی چی‌چست ارومیه که با هدف ایجاد محلی برای تفریح و گردش شهروندان طی سال‌های اخیر با وعده‌های مسئولان معطل مانده بود، بالاخره افتتاح شد.  به گزارش همشهری، آذربایجان غربی پروژه‌های عمرانی زیادی دارد که قدمت برخی از آنها به بیش از ۱۰ سال می‌رسد و مشکلات مالی مهم‌ترین دلیل توقف یا روند کُند اجرایی آنهاست.

 • میزبانی از زائران عشق

  میزبانی از زائران عشق

  امسال زودتراز سال‌های گذشته شور وحال پیاده‌روی عاشقان اباعبدالله‌الحسین(ع) آغاز شده و زائران خود را برای مشرف شدن به کربلای معلی به مرزهای چذابه، شلمچه، مهران وخسروی رسانده‌اند. جاده‌های مرزی شور حسینی گرفته‌اند و زائران آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل هم، هم‌مسیر این زائران در مرزمهران به سوی بارگاه اباعبدالله‌الحسین(ع) پیاده‌روی می‌کنند.

 • تسهیلات اشتغال روستایی زیر ذره بین نظارت

  تسهیلات اشتغال روستایی زیر ذره بین نظارت

  طاهره زینالی-‌  ارومیه‌ - خبرنگار : «بنگاه‌های زودبازده» عنوانی است که چندین سال پیش ورد زبان همه مسئولان بود. اما این بنگاه‌ها بنا به دلایل زیادی شکست خورد و بسیاری از بیکاران به بدهکار بیکار تبدیل شدند.

 • آینده‌شان را بسازیم

  آینده‌شان را بسازیم

  شانزدهم مهرماه روز جهانی کودک نام گرفته است و هفته مصادف با این رویداد به برگزاری برنامه‌های مختلف برای کودکان اختصاص دارد. به گزارش همشهری، روز کودک را باید روزی برای اندیشیدن به کودک و دنیای زیبایش از سوی پدران، مادران، مربیان، سازمان‌ها، کانون‌ها و

 • ۳۰۰ فرصت سرمایه‌گذاری استان آذربایجان غربی معرفی می‌شود

  ۳۰۰ فرصت سرمایه‌گذاری استان آذربایجان غربی معرفی می‌شود

  همایش ۲ روزه فرصت‌های سرمایه‌گذاری آذربایجان غربی با هدف معرفی ظرفیت‌های استان در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری و اقتصادی امروز کار خود را در ارومیه آغاز خواهد کرد.

 • زنان عشایر؛ فعالان گمنام اقتصادی 

  زنان عشایر؛ فعالان گمنام اقتصادی 

  آذربایجان غربی به واسطه شرایط اقلیمی و جغرافیایی خود از ظرفیت قابل توجهی در بخش عشایر برخوردار و تنوع زیستی و تولیدات این بخش زبانزد خاص و عام است؛ ظرفیتی که بی‌شک بخشی از آن به همت زنان عشایر در فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی مربوط می‌شود.

 • کار سخت دختران شین‌آباد برای درمان کامل

  کار سخت دختران شین‌آباد برای درمان کامل

  ۱۵ آذر سال ۹۱ بود که بر اثر آتش‌سوزی در مدرسه دخترانه روستای شین‌آباد پیرانشهر که به دلیل نقص تجهیزات گرمایشی رخ داد، ۲۹ دانش‌آموز دختر دچار سوختگی شدند و ۲ نفر از آنها نیز بر اثر شدت جراحات فوت کردند.

 • سرمایه‌های خارجی برای توسعه استان

  سرمایه‌های خارجی برای توسعه استان

  آذربایجان غربی به دلایل مختلف از توسعه پرشتاب در سال‌های گذشته بازمانده، اما توسعه آن طی یکی ۲ سال گذشته - با توجه به ظرفیت‌های بالقوه‌اش - با رشد بیشتری همراه بوده است.