تیتر سه زیرسرویس

 • ۷۰ میلیارد تومان اعتبار تا تکمیل بیمارستان تخصصی جامع زنان ارومیه

  ۷۰ میلیارد تومان اعتبار تا تکمیل بیمارستان تخصصی جامع زنان ارومیه

  نسا خلخالی-  ارومیه–خبرنگار: بیمارستان تخصصی جامع زنان ارومیه در وسعت ۳۰ هزار مترمربع به ۸۵ درصد پیشرفت رسیده است و در ۶ طبقه با ۳۰۰ تخت بیمارستانی مراحل پایانی ساخت را طی می‌کند. اتفاقی که مسئولان را به افتتاح این مرکز درمانی طی روزهای آینده امیدوار کرده است و رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از تکمیل آن در هفته دولت امسال خبرمی‌دهد.

 • دو  سوم جمعیت آذربایجان‌غربی بدون شبکه فاضلاب

  دو  سوم جمعیت آذربایجان‌غربی بدون شبکه فاضلاب

  نسا خلخالی-  ارومیه – خبرنگار : حدود دوسوم از جمعیت آذربایجان غربی به عنوان جمعیت شهرنشین، دریافت‌کننده خدمات شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی هستند و افزون بر ۲ میلیون و ۱۱۵ هزار نفر تحت پوشش شبکه آب قرار دارند.

 • وعده‌ای برای پایان حسرت شهربازی ارومیه

  وعده‌ای برای پایان حسرت شهربازی ارومیه

  نسا خلخالی-  ارومیه – خبرنگار: چندی است که نام ارومیه به عنوان کلان‌شهر مطرح است و مسئولان این شهر سعی در تطبیق استانداردهای این شهر با تعریف و ویژگی‌های کلان‌شهر دارند.

 • جنجال عوارض ورودی گورچین‌قلعه

  جنجال عوارض ورودی گورچین‌قلعه

  نسا خلخالی- ارومیه – خبرنگار: گورچین‌قلعه یکی از روستاهای مقصد گردشگری واقع در بخش انزل شهرستان ارومیه است که اثر باستانی کاظم‌خان‌داشی (قلعه کاظم‌داشی) هم در مجاور آن است.

 • یک فوت کوزه‌گری تا رونق کوزه‌کنان

  یک فوت کوزه‌گری تا رونق کوزه‌کنان

  سید مرتضی احمدپور-  تبریز - خبرنگار: کوزه‌کنان به عنوان یکی از شهرهای قدیمی آذربایجان شرقی در بخش مرکزی شهرستان شبستر و در ۷۵ کیلومتری تبریز قرار دارد. جمعیت این شهرستان بیش از ۵ ‌هزار نفر و شغل اغلب ساکنان آن کشاورزی است.

 • خوش‌نشین‌ها در حاشیه

  خوش‌نشین‌ها در حاشیه

  نسا خلخالی-  ارومیه – خبرنگار: افزایش قیمت مصالح ساختمانی و بالا رفتن هزینه ساخت، افزایش شدید قیمت مسکن را در پی داشت، افزایشی که می‌توان میزان آن بسیار بالاتر از منطق عنوان کرد. در این میان کاهش ساخت و ساز مسکن نیز بر موج گرانی‌ها افزود.

 • ازدواج آسان در امامزاده سید حمزه(ع) تبریز

  ازدواج آسان در امامزاده سید حمزه(ع) تبریز

  اشرف شفیعی -  تبریز - خبرنگار: ازدواج آسان و کم‌هزینه یکی از دغدغه‌های جوانان است. انجام این امر مقدس با کمترین هزینه می‌تواند جوانان را به آن ترغیب کند. در سال‌های اخیر مراکز مختلفی در تبریز این کار را با هزینه کم انجام می‌دهند.

 • اشنویه صادرات گیلاس را افزایش می‌دهد

  اشنویه صادرات گیلاس را افزایش می‌دهد

  صحرا صبوری-  اشنویه – خبرنگار : هفته گذشته چهارمین جشنواره گیلاس اشنویه به مدت ۳ روز با حضور علاقه‌مندانی از سراسر کشور در شهرستان اشنویه برگزار شد. به دلیل اهمیت این جشنواره شاهد حضور مسئولان استانی در این شهرستان بودیم.

 • هیولای مرگ در سدها

  هیولای مرگ در سدها

  نسا خلخالی-  ارومیه – خبرنگار : سال ۹۸ با بارش جالب توجه نزولات آسمانی شروع شد و این امر افزایش سطح آب‌های سطحی را در پی داشت.

 • والیبال ارومیه، بدون سهمیه در لیگ برتر

  والیبال ارومیه، بدون سهمیه در لیگ برتر

  بنا به اظهارات رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال، هر ۲ نماینده ارومیه (شهرداری و دورنا) به لیگ دسته اول سقوط کرده‌اند و با این تفاسیر، این شهر امسال در لیگ برتر نماینده‌ای ندارد.