تیتر سه زیرسرویس

 • نبض تولید در اردبیل تند می‌شود

  نبض تولید در اردبیل تند می‌شود

  اجرای طرح‌های تقویت و ارتقای سطح واحدهای تولیدی و صنعتی، بنگاه‌های اقتصادی و حتی واحدهای بخش تعاونی و صنایع‌دستی امسال در اردبیل با جدیت بیشتری مد نظر مسئولان قرار گرفته است.

 • هنرمند نوجوان اردبیلی؛ سومین استعداد «عصر جدید»  

  هنرمند نوجوان اردبیلی؛ سومین استعداد «عصر جدید»  

  با پایان برنامه تلویزیونی عصر جدید، هنرمند نوجوان و با استعداد اردبیل رتبه سوم را به خود اختصاص داد. به گزارش همشهری، «پارسا خائف» از نوجوانان بااستعداد در این برنامه بود که با اجرای خوبش در عرصه موسیقی و با رای داوران به فینال این رقابت‌ها راه یافت.

 • بلاتکلیفی ۱۳ ساله پتروشیمی اردبیل

  بلاتکلیفی ۱۳ ساله پتروشیمی اردبیل

  پوپک قاسمی-‌ اردبیل - خبرنگار: راه‌اندازی کارخانه پتروشیمی اردبیل جزو مطالبات و امیدهای مردم استان اردبیل به شمار می‌رود.

 • اقدامات عمرانی در قلب تاریخی اردبیل 

  اقدامات عمرانی در قلب تاریخی اردبیل 

  پوپک قاسمی-‌ اردبیل - خبرنگار: عالی‌قاپو را می‌توان قلب شهر اردبیل نامید آن هم در حالی که با اقدامات اخیر شهرداری، پیاده‌راه احداث شده در این منطقه مورد استقبال بسیاری از شهروندان اردبیلی و البته برخی کسبه قرار گرفته است.

 • ساماندهی خدمات‌رسانی به گردشگران خارجی در بیله‌سوار 

  ساماندهی خدمات‌رسانی به گردشگران خارجی در بیله‌سوار 

  پوپک قاسمی-‌ بیله‌سوار - خبرنگار: پایانه مرزی بیله‌سوار به عنوان دروازه بین‌المللی استان اردبیل محل ورود مسافران خارجی است، اما طی سال‌های اخیر همواره مشکلات زیادی برای این مسافران در آن وجود داشته است.

 • جاده‌های مرگ در شمال اردبیل

  جاده‌های مرگ در شمال اردبیل

  پوپک قاسمی-‌ اردبیل- خبرنگار: جاده‌های شمال استان اردبیل به دلیل وقوع میزان تصادف زیاد همیشه خبرساز بوده‌اند؛ محورهای مواصلاتی‌ که سال‌هاست اتفاقات ناگوار را شاهد بوده‌اند و اخیرا هم به دنبال وقوع چند فقره تصادف مرگبار در مدت زمان کوتاه بحث حادثه‌خیز بودن آنها داغ‌تر از قبل شده است.

 • پروژه‌های‌ زیربنایی تقویت گردشگری اردبیل

  پروژه‌های‌ زیربنایی تقویت گردشگری اردبیل

  یاشار پورمجید-  اردبیل – کارشناس شهری : اجرای برخی پروژه‌های زیربنایی در اطراف شورابیل هرچند چندان به چشم نمی‌آید، اما افتتاح آنها تاثیر بسزایی در روان‌سازی ترافیک و توسعه گردشگری استان خواهد داشت.

 • دومینوی خشم در اردبیل

  دومینوی خشم در اردبیل

  پوپک قاسمی-  اردبیل- خبرنگار: چند سال است که خشونت بیشترین پرونده‌های قضایی استان اردبیل را تشکیل می‌دهد. طبق آمار ارائه شده از سوی دادگستری استان نیمی از پرونده‌های کیفری را درگیری، نزاع و خشونت تشکیل می‌دهد.

 • مسیر  باز  برای فعالیت تشکل‌های اردبیل

  مسیر  باز  برای فعالیت تشکل‌های اردبیل

  پوپک قاسمی-  اردبیل - خبرنگار: سمن‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد علاوه بر این‌که جلوه‌هایی از سرمایه‌های اجتماعی جامعه به شمار می‌روند می‌توانند به لحاظ تنوع فراگیری و داشتن زمینه فعالیت متنوع، در ساماندهی و جهت‌دهی به فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در جامعه به‌ویژه در قشر جوان تاثیرگذار باشند.

 • رد تخریب کامیون‌ها بر جاده‌های نمین

  رد تخریب کامیون‌ها بر جاده‌های نمین

  پوپک قاسمی-  نمین - خبرنگار: توسعه صنعتی هرچند آرزوی مناطق محروم برای نجات از مشکلات است، گاه دود تهدیدهای توسعه صنعتی به چشم مردم مناطق محروم می‌رود.