تیتر سه زیرسرویس

 • سنندج؛ گاراژ خودروهای فرسوده

  سنندج؛ گاراژ خودروهای فرسوده

  شیما صادقی - سنندج- خبرنگار: در حالی که سنندج خالی از واحدهای صنعتی و تولیدی است، ولی میزان آلودگی هوا در این شهر شانه به شانه تهران پیش می‌رود.

 • طنین نوای رحمت در کردستان

  طنین نوای رحمت در کردستان

  محمد توفیق مشیر پناهی - سنندج- خبرنگار: نهمین جشنواره بین‌المللی «دف، نوای رحمت» در سنندج پایتخت دف جهان و شهر بزرگان موسیقی و عرفان، فضای شورانگیز و استقبال خودجوش و مردمی را به همراه داشت.

 • آسانسورهای ناایمن سنندج

  آسانسورهای ناایمن سنندج

  شیما صادقی - سنندج- خبرنگار: با توسعه فناوری و ورود آن به زندگی مدرن شهری، شهروندان در کنار خطرات ناشی از استفاده از ابزار و ماشین‌آلات مدرن با خطرات احتمالی استفاده از آنها مواجه شدند.

 • معادن؛ بلای جان محیط ‌زیست دهگلان

  معادن؛ بلای جان محیط ‌زیست دهگلان

  محمدتوفیق مشیرپناهی  - سنندج- خبرنگار: وجود گونه‌های‌ جانوری حیات وحش در مسیرهای کوهستانی آن هم در مناطق بکر و دست‌نخورده شاید جذاب‌ترین صحنه‌ای است که تنها در بخش‌هایی از استان قابل رویت است.

 • ‌رویکرد جدید در پرداخت تسهیلات به صنایع کردستان

  ‌رویکرد جدید در پرداخت تسهیلات به صنایع کردستان

  هیوا محمدپور - دیواندره- خبرنگار: به دلیل صنعتی نبودن کردستان ‌هر روز شاهد افزایش تعداد بیکاران واحدهای تولیدی و فارغ‌التحصیلان بیکار در کردستان هستیم و به‌ناچار همه دنبال شغل‌های پشت‌میزنشینی هستند و همین موضوع اقتصاد کردستان را نیز ضعیف کرده است.

 • در جست‌وجوی خویشتن

  در جست‌وجوی خویشتن

  محمد توفیق مشیرپناهی  - سنندج- خبرنگار: برگزاری کنگره مشاهیر کُرد چند رهاورد داشت که یکی از آنها معرفی تعداد بی‌شمار مشاهیر و نخبگان کُرد در گوشه و کنار جهان و میهن اسلامی ایران بود.

 • کمانداران بی‌کمان

  کمانداران بی‌کمان

  ژینا شریعتی - سنندج- خبرنگار: تیراندازی با کمان یکی از رشته‌های جذاب و پرطرفدار در میان رشته‌های تیراندازی است، اما هیات تیراندازی با کمان استان کردستان از لحاظ بودجه و تجهیزات با مشکلات بسیاری مواجه است و به ناچار فعالیت خود را متوقف کرده است.

 • مثلث افزایش قیمت‌ها در بازار لبنیات

  مثلث افزایش قیمت‌ها در بازار لبنیات

  محمد توفیق مشیرپناهی - سنندج- خبرنگار:  افزایش قیمت محصولات مصرفی روزانه مردم از جمله اتفاقاتی است که تقریبا به طور مستمر شهروندان شاهد آن هستند.

 • اقامه نماز عید قربان در کرمانشاه و کردستان

  اقامه نماز عید قربان در کرمانشاه و کردستان

  نماز عید سعید قربان همزمان با سراسر کشور در مساجد جامع همه شهرهای کرمانشاه و کردستان و با استقبال قابل توجه نمازگزاران اقامه شد.  

 • نایسر در میانه روستا و شهر

  نایسر در میانه روستا و شهر

  لیلا علی‌بیگی  - سنندج- خبرنگار: اصطلاح متصل به شهر و منفصل از خدمات مصداق بارز ناحیه منفصل شهری نایسر است که به تلنبار شدن حجم گسترده‌ای از معضلات شهری در آن منجر شده و چاره‌ای جز استقلال از سنندج برای آن نیست.