تیتر سه زیرسرویس

 • نگرانی خرم‌آبادی‌ها از سلامت لبنیات سنتی

  نگرانی خرم‌آبادی‌ها از سلامت لبنیات سنتی

  فاطمه حافظی - خرم آباد - خبرنگار: لبنیات همواره یکی از کالاهای پرمصرف سبد غذایی خانواده‌ها بوده است. هرچند طی یک سال اخیر قیمت آن با افزایش چند برابری روبه‌رو شده است و بسیاری از مردم بخش‌هایی از محصولات لبنی و حتی شیر را از سبد غذایی خود حذف کرده‌اند.

 • طرح زیرگذر فیروزآباد کند پیش می‌رود 

  طرح زیرگذر فیروزآباد کند پیش می‌رود 

  فاطمه حافظی - الشتر - خبرنگار: یکی از طرح‌های مهم راه‌سازی استان لرستان، طرح تقاطع غیرهمسطح فیروزآباد - الشتر معروف به زیرگذر فیروزآباد است که عملیات اجرایی آن مهرماه ۹۳ کلید خورد و قرار بود ظرف مدت ۲۴ ماه به بهره‌برداری برسد، اما متاسفانه بعد از گذشت ۵ سال هنوز افتتاح نشده است.

 • قلعه فلک‌الافلاک در اولویت مرمت

  قلعه فلک‌الافلاک در اولویت مرمت

  فاطمه حافظی - خرم آباد - خبرنگار: یکی از میراث‌ گران‌بهای استان و کشور قلعه فلک‌الافلاک است که در طول سال‌ها و با وجود وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی مختلف، به دلیل معماری بسیار ویژه‌اش، همچنان استوار مانده است.

 • بساط تاناکورا در خرم‌آباد برچیده می‌شود

  بساط تاناکورا در خرم‌آباد برچیده می‌شود

  فاطمه حافظی - خرم آباد - خبرنگار: فروش لباس‌های دست دوم معروف به «تاناکورا» موضوعی است که موجب نگرانی بسیاری از شهروندان خرم‌آبادی شده است، هر چند نمی‌توان رضایتمندی برخی را نیز از این موضوع منکر شد زیرا این افراد معتقدند لباس‌های مارک‌دار و برند را تنها از این فروشگاه‌ها می‌توان خریداری کرد، آن هم با قیمت مناسب.

 • داغ سیل بر دل راه‌های لرستان

  داغ سیل بر دل راه‌های لرستان

  فاطمه حافظی - پلدختر - خبرنگار: راه‌ها یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین زیرساخت‌های هر استان هستند.

 • طلسم کتابخانه شماره ۲ پلدختر شکست

  طلسم کتابخانه شماره ۲ پلدختر شکست

  فاطمه حافظی - خرم آباد - خبرنگار: بیش از یک دهه از کلنگ‌زنی و شروع عملیات اجرایی کتابخانه شماره ۲ پلدختر می‌گذرد، اما هنوز این پروژه به بهره‌برداری نرسیده است.

 • انتقال مشاغل مزاحم بروجرد روی زمین ماند

  انتقال مشاغل مزاحم بروجرد روی زمین ماند

  فاطمه حافظی - بروجرد - خبرنگار: وجود مشاغل و صنوف مزاحم در شهرها یکی از مشکلات اصلی مردم و مدیریت شهری است به گونه‌ای که باعث ایجاد ترافیک در بسیاری از نقاط شهر، آلودگی صوتی، زشتی فضای شهر و... می‌شود.

 • خواص درمانی چشمه آبگرم دلفان 

  خواص درمانی چشمه آبگرم دلفان 

  رضا جودکی‌نژاد - فعال حوزه گردشگری و محیط‌ زیست: شهرستان نورآباد به ‌عنوان عروس شهرستان‌های لرستان جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و گردشگری زیادی را در خود جا داده است.

 • چشمه آبگرم دلفان در انتظار ثبت ملی 

  چشمه آبگرم دلفان در انتظار ثبت ملی 

  فاطمه حافظی - خرم آباد - خبرنگار: از چشمه آبگرم دلفان در حالی به عنوان گوهر کم‌نظیر غرب کشور یاد می‌شود که هنوز ثبت ملی نشده است و با وجود وعده‌های متعدد درباره ایجاد زیرساخت‌ها و ثبت ملی آن به نام لرستان، هنوز گامی برای تحقق آن برداشته نشده است.

 • بلاتکلیفی پیاده‌راه سه‌راه جعفری بروجرد

  بلاتکلیفی پیاده‌راه سه‌راه جعفری بروجرد

  فاطمه حافظی - بروجرد - خبرنگار: یکی از طرح‌های بازآفرینی بافت‌های فرسوده و تاریخی در لرستان، بعد از پیاده‌راه‌سازی خیابان فردوسی خرم‌آباد، پیاده‌راه‌سازی خیابان جعفری است.