تیتر سه زیرسرویس

 • انشعاب‌های غیرمجاز؛ دلیل قطع آب در ایلام

  انشعاب‌های غیرمجاز؛ دلیل قطع آب در ایلام

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: انشعابات غیرمجاز آب و برق در ایلام، علاوه بر افزایش مصرف انرژی در این استان، باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای دیگر شهروندان استان می‌شود.

 • سارقان برق در ایلام

  سارقان برق در ایلام

  کوروش کائی - ایلام –خبرنگار: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: با افزایش بی‌سابقه گرمای هوا، خاموشی‌هایی رخ داده که عامل اصلی آن عدم رعایت الگوی مصرف و استفاده غیرمجاز برخی افراد سودجو از برق است.

 • جاجیم؛ هنر دست زنان ایلامی

  جاجیم؛ هنر دست زنان ایلامی

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: صنایع ‌دستی اصیل‌ترین، مردمی‌ترین و کاربردی‌ترین هنر سرزمین ما به شمار می‌آید. همچنین صنایع‌ دستی تولیدی فرهنگی است که توانسته به بهترین شکل ممکن فرهنگ اصیل ایرانی را به جهانیان معرفی کند.

 • کامیون‌ها خواب شهر را آشفته کردند

  کامیون‌ها خواب شهر را آشفته کردند

  کوروش کائی - ایلام –خبرنگار: شهر ایلام وسعت کمی دارد و با کوه‌ها محصور شده است و خیابان‌های این شهر پاسخگوی حجم تردد و پارک خودروهای سبک و سنگین در حجم بالا نیست.

 • پرداخت تسهیلات به سیل‌زدگان ایلام شتاب گرفت

  پرداخت تسهیلات به سیل‌زدگان ایلام شتاب گرفت

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: سیل فرودین‌ماه امسال خسارت سنگینی به خانه‌ها و زیرساخت‌های استان ایلام به خصوص در منطقه ماژین دره‌شهر و چم‌شیر سیروان وارد کرد و دولت به منظور جبران این خسارت‌ها تسهیلاتی را برای بهسازی، تعمیر و ساخت خانه‌های آسیب‌دیده تصویب کرد.

 • سایه تعطیلی بر سر بازارچه صنایع ‌دستی ایلام

  سایه تعطیلی بر سر بازارچه صنایع ‌دستی ایلام

  کوروش کائی - ایلام –خبرنگار: صنایع دستی از ظرفیت‌های مهم استان ایلام به شمار می‌رود و بسیاری از صنعتگران هنرهای دست خود را در بازارچه ویژه این محصولات که سال گذشته در شهر ایلام گشایش یافت، عرضه می‌کنند.

 • برخورد با اخلالگران بازار مرغ در ایلام

  برخورد با اخلالگران بازار مرغ در ایلام

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: ماه گذشته بود که گرانی مرغ در ایلام باعث التهاب در بازار و بازداشت چند مدیر کل شد.

 • سلاح‌هایی که امنیت‌عمومی را نشانه می‌روند

  سلاح‌هایی که امنیت‌عمومی را نشانه می‌روند

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: استفاده از سلاح در مناطق مختلف استان ایلام طی سال‌های اخیر باعث بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی نظیر قتل و خودکشی شده است.

 • چرخ‌های صنعت ایلام نمی‌چرخد

  چرخ‌های صنعت ایلام نمی‌چرخد

  رمضان نوری- ایلام- خبرنگار: هرچند در سال‌های گذشته طرح‌های بسیار خوبی در حوزه صنعت مثل پتروشیمی، نفت و گاز و... استان ایلام اجرا شده، ولی با صنعتی شدن هنوز فاصله بسیاری دارد.

 • شیب تند طلاق در ایلام

  شیب تند طلاق در ایلام

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: ایلام با ۵۸۰ هزار نفر جمعیت، به عنوان کم‌جمعیت‌ترین استان کشور، طی سال‌های اخیر با آسیب‌های اجتماعی بزرگی مثل طلاق مواجه شده است.