تیتر سه زیرسرویس

 • قدمگاه عاشقان

  قدمگاه عاشقان

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: زائران اربعین حسینی امسال عزیمت به عتبات ‌عالیات را زودتر شروع کردند و حالا تعدادی از آنها در حال بازگشت به کشور هستند و به گفته مسئولان، موج بازگشت آنان بین ۲۵ تا ۲۹ مهرماه خواهد بود.

 • گذرگاه عاشقی

  گذرگاه عاشقی

  رمضان نوری  - ایلام –خبرنگار: مرز مهران، به ‌عنوان مهم‌ترین مرز زمینی کشور، حال و هوای اربعین به خودش گرفته و استقبال زائران موجب غافلگیری مسئولان و تراکم جمعیت در برخی محورهای منتهی به این مرز شده است.

 • حال و هوای این روزهای مهران

  حال و هوای این روزهای مهران

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: ایلام و مهران این روزها سعادت میزبانی از زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را بر عهده دارند. آمارهای خیره‌کننده تردد در مرز مهران همه محاسبات را به هم ریخته است.

 • بلاتکلیفی ۹ ساله سد سیکان دره‌شهر

  بلاتکلیفی ۹ ساله سد سیکان دره‌شهر

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: عملیات اجرایی سد سیکان در شهرستان دره‌شهر سال ۱۳۸۹ آغاز شد و حالا بعد از گذشت ۹ سال، به دلیل تعطیلی‌های چندباره، تنها حدود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 • ۷ قدم تا دیار عشق

  ۷ قدم تا دیار عشق

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار:  شهرستان مهران با مرکزیت شهر مهران در ۱۰۰ کیلومتری جنوب شرقی ایلام و مسیر ایلام به دهلران قرار دارد. این شهر در فاصله ۱۵۷ کیلومتری بغداد و ۲۹۰ کیلومتری کربلای معلی واقع شده است.

 • بوی برنج محلی در شالیزارهای چرداول پیچید

  بوی برنج محلی در شالیزارهای چرداول پیچید

  رمضان نوری - چرداول –خبرنگار: شهرستان چرداول با داشتن زمین‌های حاصلخیز و آب فراوان از قطب‌های اصلی تولید برنج در استان و حتی غرب کشور محسوب می‌شود.

 • آغوش باز مهران برای زائران اربعین

  آغوش باز مهران برای زائران اربعین

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: مرز مهران بار دیگر بیت‌الحسین(ع) شده است و هرچه به روز اربعین سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) نزدیک‌تر می‌شویم، شاهد حضور پرشورتر عاشقان در این مرز بین‌المللی هستیم.

 • تدابیر ویژه ایلام برای تامین سلامت زائران

  تدابیر ویژه ایلام برای تامین سلامت زائران

  رمضان نوری - ایلام – خبرنگار: ارائه خدمات‌ بهداشتی و درمانی یکی از مهم‌ترین‌ کارها در ایام اربعین است، بنابراین همه امکانات استان ایلام برای تامین سلامت زوار به کار گرفته شده است.

 • مهران یکپارچه حسینی شد

  مهران یکپارچه حسینی شد

  رمضان نوری - ایلام –خبرنگار: امسال مرز مهران زودتر از سال‌های گذشته حال و هوای حسینی به خود گرفته است و زائران خود را برای مشرف شدن به کربلای معلی به این مرز رسانده‌اند.

 • کمبود کتابخانه عمومی در ایلام

  کمبود کتابخانه عمومی در ایلام

  کوروش کائی - ایلام –خبرنگار:  فرهنگ، بخش محوری‌ در هویت یک ملت محسوب می‌شود و یکی از راه‌های مهم توسعه فرهنگی، اهمیت دادن به موضوع کتابخوانی و ترویج مطالعه در جامعه، خصوصا میان جوانان و نوجوانان، است.