تیتر سه زیرسرویس

 • شفاف‌سازی قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی یزد

  شفاف‌سازی قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی یزد

  سارا گلابگیریان- یزد- خبرنگار: «استان یزد دارای رتبه اول کشور در نرخ تورم لوازم خانگی» خبری بود که بسیاری از کاسبان لوازم خانگی را شوکه کرد، چراکه آنها اعتقاد دارند قیمت لوازم خانگی در یزد نسبت به استان‌های دیگر به مراتب کمتر است.

 • پلیس ساختمان در کمین متخلفان

  پلیس ساختمان در کمین متخلفان

  سارا گلابگیریان - یزد- خبرنگار: تخلفات ساخت‌وساز در استان و شهر یزد باعث شده است که ۷۰ تا ۸۰ درصد از ساختمان‌های استان غیرمجاز ساخته شود. حتی در ساخت‌وسازهای دارای پروانه نیز ضوابط تعیین شده در پروانه رعایت نمی‌شود، از این رو در زمره ساخت‌وسازهای غیرمجاز تلقی می‌شوند.

 • بازار یزد با پوشاک خارجی خداحافظی می‌کند

  بازار یزد با پوشاک خارجی خداحافظی می‌کند

  سارا گلابگیریان-  یزد- خبرنگار: عرضه پوشاک خارجی در بازار استان روز به روز کمتر می‌شود، به طوری که اتاق اصناف مرکز استان یزد ادعا دارد که ۹۰ درصد از پوشاکی که در استان یزد عرضه می‌شود، ایرانی است و آنچه از پوشاک‌های خارجی باقی مانده است پوشاک چینی است که دست‌فروشان در نقاط مختلف شهر از جمله شب‌بازارها عرضه می‌کنند.

 • ورود اپلیکیشن‌ها به مدیریت شهری یزد

  ورود اپلیکیشن‌ها به مدیریت شهری یزد

  سارا گلابگیریان-  یزد- خبرنگار: حمل و نقل عمومی شهر یزد چندسالی است که با کارت‌های هوشمند مدیریت می‌شود، کارت‌هایی که قرار بود سایر خدمات شهری را نیز ارائه کند اما امروز از اپلیکیشن‌هایی خبر می‌رسد که قرار است به جای کارت‌ها، این مدیریت را انجام دهند.

 • چرخه گردشگری بافق تکمیل می‌شود

  چرخه گردشگری بافق تکمیل می‌شود

  سارا گلابگیریان-  یزد- خبرنگار: نشست شهرداران استان یزد با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با این تاکید همراه بود که شهرداری بافق فراتر از انتظار عمل کرده است و می‌تواند برای سایر شهرها الگو باشد.

 • سیمای آشفته شهر

  سیمای آشفته شهر

  سارا گلابگیریان-  یزد- خبرنگار: کارشناسان معتقدند معماری معاصر شهر یزد همچون معماری گذشته، ساختمان‌های زیبایی را به یادگار نخواهد گذاشت، معماری امروز آشفتگی‌هایی دارد که ناشی از مدیریت ناکارآمد است.

 • خاموشی یزد در تاریکی شب

  خاموشی یزد در تاریکی شب

  سارا گلابگیریان-  یزد- خبرنگار: باز شب‌های بلند پاییز رسید و تاریکی شهر یزد بر سر شهروندان سایه انداخت، تاریکی که باعث می‌شود بسیاری از شهروندان یزدی رغبت چندانی برای حضور در شهر نداشته باشند.

 • کیف و کفش نو رویای کودکان، کابوس والدین

  کیف و کفش نو رویای کودکان، کابوس والدین

  سارا گلابگیریان-  یزد- خبرنگار: بازگشایی مدارس با آهنگ دلنشین بوی ماه مهر، خاطره‌ای فراموش‌نشدنی برای هم‌نسلان ماست، اما امروز به علت گرانی‌ و بالا بودن هزینه‌های تحصیل، بوی ماه مهر به مشام نمی‌رسد.

 • زمین‌های بی‌سند، خانه‌های بی‌پروانه در یزد

  زمین‌های بی‌سند، خانه‌های بی‌پروانه در یزد

  سارا گلابگیریان - یزد- خبرنگار: براساس گزارش‌های واصله از دستگاه‌های متولی ساخت‌وساز در استان، یزد در زمینه تخلفات ساخت‌وساز در کشور صدرنشین است و این نشان از ناایمن بودن ساخت‌وسازها و بدون پروانه بودن ساختمان‌ها دارد.

 • سهم ۱۲۰۰ واحدی یزد در طرح اقدام ملی

  سهم ۱۲۰۰ واحدی یزد در طرح اقدام ملی

  سارا گلابگیریان-  یزد- خبرنگار: انتظار طولانی‌مدت مستاجران برای اجرای طرحی در راستای خانه‌دار شدن، دولت را به تکاپو واداشت که طرح جدیدی را در حوزه مسکن اجرا کند. امید است با اجرای این طرح‌ها، بخشی از جمعیت مستاجران یزد خانه‌دار شوند چراکه دولت سهمیه ۱۲۰۰ واحدی را برای استان یزد تعیین کرده است.