تیتر سه زیرسرویس

 • همدان پیشگام در فراوری لبنیات

  همدان پیشگام در فراوری لبنیات

  فاطمه کاظمی-‌ همدان ـ خبرنگار : سال‌هاست سعی و تلاش مسئولان استان جلوگیری از خروج محصولات تولیدی در حوزه کشاورزی به صورت خام بوده است.

 • الگوی روشن معرفت

  الگوی روشن معرفت

  بیژن کیامنش-  نویسنده و روزنامه‌نگار: من شیعه آل علی همواره چشمانم  به راه / از محسن و از مهدی‌ام پیوسته یاد آرم چو آه

 • میزبانی نهاوند از زائران اربعین

  میزبانی نهاوند از زائران اربعین

  سجاد سیف -  نهاوند ـ خبرنگار: امسال زودتر از سال‌های گذشته شور و حال پیاده‌روی عاشقان اباعبدالله‌ الحسین(ع) آغاز شده است و زائران خود را برای مشرف شدن به کربلای معلی به مرزهای چذابه، شلمچه، مهران و خسروی رسانده‌اند.

 • نشاط اجتماعی حق مردم است

  نشاط اجتماعی حق مردم است

  حمید رنجبران-  مدیر گروه سلامت روانی، اجتماعی  و اعتیاد دانشگاه علوم‌پزشکی همدان: شادی اجتماعی و نشاط شهرنشینان و روستاییان از مقوله‌های سرمایه اجتماعی و در بعد فردی نمایه بهداشت روانی آنهاست و نهادینه‌سازی آن ممکن نیست مگر با تعریف مشخص و تشریک مراکز تصمیم‌ساز و آحاد جامعه.

 • آماده‌باش تیم سلامت همدان در مرز  مهران

  آماده‌باش تیم سلامت همدان در مرز  مهران

  فاطمه کاظمی- ‌همدان ـ خبرنگار: از آنجایی که همدان بر سر راه کربلا قرار دارد و این روزها میزبان زائران اربعین است، همه دستگاه‌ها تلاش می‌کنند بهترین خدمات را به زائران امام حسین (ع) ارائه دهند و کارنامه پرباری از خود بر جای بگذارند.

 • ادامه توزیع کتاب‌های درسی در همدان 

  ادامه توزیع کتاب‌های درسی در همدان 

  فاطمه کاظمی-   همدان ـ خبرنگار : در سال تحصیلی جدید نحوه توزیع کتاب‌های درسی برای مقاطع ابتدایی، متوسطه دوم، فنی‌وحرفه‌ای و کار و دانش تغییر کرده و دریافت کتاب‌های درسی صرفا از طریق ثبت‌نام در سامانه سناد و ثبت سفارش کتب درسی امکان‌پذیر است.

 • ایجاد زنجیره‌ تولید گیاهان دارویی

  ایجاد زنجیره‌ تولید گیاهان دارویی

  فاطمه کاظمی-  همدان ـ خبرنگار:  این روزها در همدان هفدهمین نمایشگاه گیاهان دارویی، ماهیان زینتی و ادوات باغبانی همراه با دهمین نمایشگاه هدایا و یادگاری برپاست.

 • کاهش رشته‌های دانشگاه جامع علمی و کاربردی

  کاهش رشته‌های دانشگاه جامع علمی و کاربردی

  حمید نصرتی‌قانعی-  همدان ـ خبرنگار: رئیس دانشگاه جامع علمی وکاربردی کشور گفت: با هدف افزایش کیفی‌سازی آموزش‌های مهارتی و کاربردی دانشگاه جامع علمی و کاربردی کد ‌رشته‌های دانشگاه از ۱۲ هزار کد رشته به حدود ۵ هزار کد رشته تغییر کرده است.

 • رضی‌آباد در بلاتکلیفی شهر یا روستا

  رضی‌آباد در بلاتکلیفی شهر یا روستا

  سجاد سیف -  نهاوند ـ خبرنگار : آذر سال ۹۷، در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری نهاوند، مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: تمام فرایند قانونی الحاق روستای رضی‌آباد به شهر نهاوند انجام شده و شهرداری نهاوند موظف است به رضی‌آباد خدمات شهری ارائه کند.

 • ضرورت هوشمندسازی کشاورزی در همدان

  ضرورت هوشمندسازی کشاورزی در همدان

  فاطمه کاظمی- همدان ـ خبرنگار : در اولین بوت‌کمپ اینترنت اشیا که اواخر شهریور امسال در مرکز صندوق نوآوری ریاست‌جمهوری برگزار شد، ۱۱ تیم به رقابت پرداختند و سینا سوادکوهی، دانش‌آموخته رشته فناوری اطلاعات دانشگاه تهران و تنها نماینده از استان همدان، در این دوره موفق به کسب رتبه شد.