تیتر سه زیرسرویس

 • بازار کساد منبت‌کاری در آبیک 

  بازار کساد منبت‌کاری در آبیک 

  امیررضا فلاح-  آبیک ـ خبرنگار : در شرایط سخت اقتصادی این روزها که بسیاری از کالاهای مصرفی از سبد خانوار ایرانی حذف شده‌اند، صنایع‌ دستی بیش از سایر کالاها  نادیده گرفته می‌شود.

 • گرد فراموشی بر هنر آینه‌کاری قزوین

  گرد فراموشی بر هنر آینه‌کاری قزوین

  باران پورکاظم-  قزوین ـ خبرنگار: استاد رضا گلدوز تنها استاد هنر آینه‌کاری سنتی در قزوین است که این روزها با عشق و علاقه بسیار این هنر را که زاده دوران صفویه است، زنده نگه داشته است.

 • وقتی چشم‌ها را می‌بندیم

  وقتی چشم‌ها را می‌بندیم

  باران پورکاظم-  قزوین ـ خبرنگار:‌ وقتی خشونت جای ملایمت را می‌گیرد، زمانی که کینه جایگزین بخشش می‌شود، وقتی ناشکیبایی جای صبر و بردباری می‌نشیند و بالاخره زمانی که مهربانی و دوستی در جامعه کمرنگ می‌شود، ناهنجاری‌های بسیاری در جامعه راه پیدا می‌کند که یکی از مذموم‌ترین آنها ناسزاگویی و بددهنی است.

 • مسافران در دام تورهای غیرمجاز

  مسافران در دام تورهای غیرمجاز

  باران پورکاظم-  قزوین - خبرنگار: تابستان همیشه با سفر همراه است. اغلب شهروندان به دلیل شرایط کاری و تحصیلی اعضای خانواده، تابستان را برای سیر و سیاحت انتخاب می‌کنند هرچند تورم اقتصادی و افزایش هزینه‌ها اثر قابل توجهی در تعداد مسافرت‌ها گذاشته است، اما هنوز هم تابستان فصل مسافرت است.

 • رادیولوژی؛ ضرورت یا منفعت؟

  رادیولوژی؛ ضرورت یا منفعت؟

  باران پورکاظم-  قزوین ـ خبرنگار: قدم اول برای درمان، تشخیص درست بیماری است. امری که به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی ساده‌تر و دقیق‌تر شده است.

 • کلاس‌های تابستانی ارزان در قزوین

  کلاس‌های تابستانی ارزان در قزوین

  وحید مروتی -  قزوین ـ خبرنگار :  این روزها بحث اوقات فراغت و کلاس‌های تابستانی داغ است. نهادهای مختلف از جمله اداره کل ورزش و جوانان و شهرداری‌ها برنامه‌های مختلفی در این زمینه تدارک دیده‌اند، اما مردم از توزیع نامتناسب این کلاس‌ها و هزینه‌های آن گلایه دارند.

 • آموزش مهارت‌های شغلی به زنان

  آموزش مهارت‌های شغلی به زنان

  باران پورکاظم - قزوین ـ خبرنگار : در سال‌های اخیر عوامل متعددی نظیر افزایش آمار طلاق، افزایش جمعیت کیفری، بالا رفتن سن ازدواج و... جمعیت زنان سرپرست خانوار را در کشور افزایش داده است. جمعیتی که اگر حمایت نشود، می‌تواند سبب بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی شود.

 • خبرنگاران قزوین شناسنامه‌دار می‌شوند

  خبرنگاران قزوین شناسنامه‌دار می‌شوند

  باران پورکاظم-  قزوین - خبرنگار : «سنگرسازان بی‌سنگر» عنوانی بود برای گروه‌های جهادی که بعد از جنگ تحمیلی، بازسازی شهرهای جنگ‌زده و محروم را به عنوان یک مطالبه مطرح کردند و در دستور کار قرار دادند.

 • وقتی فراموش می‌کنیم

  وقتی فراموش می‌کنیم

  سمیه بابائی-   قزوین ـ خبرنگار: «او مرا فراموش کرده است من که او را به یاد می‌آورم» جمله معروفی که همه کسانی که از یک بیمار آلزایمری مراقبت می‌کنند بارها گفته‌اند.

 • چالش نبود شهردار در شهرهای قزوین

  چالش نبود شهردار در شهرهای قزوین

  صبا محمدخانی-‌ قزوین-خبرنگار: موضوع انتخاب شهرداران از وظایف خطیری است که در حیطه اختیارات شوراهای شهر قرار گرفته است. در سال‌های اخیر شوراهای شهر قزوین با چالش‌هایی در انتخاب شهرداران روبه‌رو شده‌اند که همین باعث شده است تعداد قابل توجهی از شهرها شهردار نداشته باشند و با سرپرست اداره شوند.