تیتر سه زیرسرویس

 • منابع آبی قزوین پشت سد بی‌پولی

  منابع آبی قزوین پشت سد بی‌پولی

  باران پورکاظم-  قزوین ـ خبرنگار: بارندگی‌های سال قبل هرچند کام دشت قزوین را هم شیرین کرد و از التهاب روزهای سخت تابستان ۹۷ کاست، ولی نتوانست قزوین را از فهرست استان‌های با تنش شدید آبی خارج کند.

 • راه طولانی اختراع تا اجرا

  راه طولانی اختراع تا اجرا

  انسیه حاج‌کریمی-  قزوین ـ خبرنگار: در یکی از جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان فرصتی به علیرضا عباسپور ۲۷ ساله، نخبه برتر کشور، داده شد که به عنوان مدیر یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان آخرین طرح پژوهشی خود را به امید حمایت مجموعه مدیریت استان ارائه کند.

 • بازار سرد کتاب‌های صوتی در قزوین

  بازار سرد کتاب‌های صوتی در قزوین

  وحید مروتی-  قزوین ـ خبرنگار : خواندن کتاب باعث می‌شود افراد از لحاظ فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و... پیشرفت کنند. رشد افراد باعث رشد و ترقی جامعه می‌شود.  

 • درهای گراندهتل قزوین باز می‌شود

  درهای گراندهتل قزوین باز می‌شود

  باران پورکاظم-  قزوین ـ خبرنگار: داربست‌های فلزی و زنگ‌زده را که از چهره‌اش برداشتند یک بار دیگر عروس عمارت‌های وطنی که تکیه به شانه چهلستون دارد، نقاب از چهره برداشت تا در کنار شکوه معماری صفوی که از خیابان امام خمینی (ره) تا خیابان سپه اولین خیابان ایران سایه به سایه هم قد کشیده‌اند، دلبری کند.  

 • تنگنای خدمات سلامت برای زائران اربعین 

  تنگنای خدمات سلامت برای زائران اربعین 

  باران پورکاظم  - قزوین ـ خبرنگار: کاروان اربعین که راه می‌افتد باز تداعی آهنگ کربلاست. پیر، جوان، مرد و زن و حتی کودکان راهی کربلا می‌شوند. اینجا برای رفع عطش از این عشق کافی است فقط آهنگ رفتن کنی دریا دریا معرفت است که سیرابت کند.

 • شهردار آینده قزوین و دغدغه‌هایش

  شهردار آینده قزوین و دغدغه‌هایش

  باران پورکاظم- قزوین - خبرنگار: بعد از کش و قوس‌های فراوان بر سر استعفای علی صفری، شهردار قزوین که کمتر از ۲ سال توانست بر مسند عمارت باغ شهرداری بنشیند.

 • بزرگ‌ترین کارخانه کنتورسازی کشور درآستانه ورشکستگی

  بزرگ‌ترین کارخانه کنتورسازی کشور درآستانه ورشکستگی

  باران پورکاظم-  قزوین ـ خبرنگار: در ماه‌های اخیر روزی نیست که از حاشیه‌های واگذاری شرکت کنتورسازی قزوین و اجتماعات کارگران این شرکت در مقابل مراکز تصمیم‌گیر استان خبری در رسانه‌ها شنیده نشود.

 • افزایش حوادث کار بین بانوان

  افزایش حوادث کار بین بانوان

  باران پورکاظم-  قزوین ـ خبرنگار: طبق آخرین آمار منتشرشده رسمی از سازمان تامین اجتماعی فقط در سال گذشته بیش از ۲۱ هزار مورد حادثه حین کار در ایران روی داده است که به فوت بیش از ۱۱۰۰ تن در جریان این حوادث منجر شده است.

 • امید پرواز بر باند فرودگاه قزوین

  امید پرواز بر باند فرودگاه قزوین

  آرشین برزگر-  قزوین-  خبرنگار : در جنوب شرق قزوین فرودگاه کوچکی است که بیشتر کاربری کشاورزی دارد و در موارد ضروری برای سم‌پاشی اراضی کشاورزی و باغی استان مورد استفاده قرار می‌گیرد هرچند نقش پررنگ آن را در حوادثی همچون زلزله رودبار برای انتقال خدمات نمی‌توان نادیده گرفت.

 • چالش اسکان دانشجویان در قزوین

  چالش اسکان دانشجویان در قزوین

  باران پورکاظم-  قزوین ـ خبرنگار: گذر از خان هفتم و رد شدن از سد کنکور و ملقب شدن به عنوان دانشجویی آرزوی دیرینه‌ای است که گویا قرار است برای جوانان کشورمان نسل در نسل تکرار شود.