تیتر سه زیرسرویس

 • نقاش چیره‌دست چهره‌ها

  نقاش چیره‌دست چهره‌ها

  مهدیه زندیه وکیلی-  البرز - خبرنگار: علاقه وافرش به هنر نقاشی از یک‌سو و استعداد و نبوغ ذاتی‌اش در نقاشی کشیدن از سوی دیگر، سبب شد تا به عنوان یکی از هنرمندان شاخص نقاشی چهره شناسایی شود. از کودکی به دلیل اشتیاق فراوانش به کارهای استاد فرشچیان، همه همت خود را به کار بست تا از مسیر حرفه‌ای و آموختن هنر نقاشی غافل نماند.

 • دغدغه‌های یک موسپیدکرده تکواندو

  دغدغه‌های یک موسپیدکرده تکواندو

  راضیه شعبانی-  البرز- خبرنگار: این روزها همواره اخبار موفقیت‌ها و افتخارآفرینی‌های بین‌المللی ورزشکارانی را می‌شنویم که به قول معروف، حتی سن آنها دورقمی هم نشده است، اما با این وجود اگر نگاهی به چند دهه قبل بیندازیم.

 • حمایت ویژه از سرمایه‌گذاران صنعتی اشتهارد

  حمایت ویژه از سرمایه‌گذاران صنعتی اشتهارد

  سیما گلزار-  البرز- خبرنگار: شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل نزدیکی به پایتخت، محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری است. این شهرک با ۱۵۰۰ هکتار مساحت، ۶۰۰ واحد صنعتی را در خود جای داده و ۷۰۰ واحد دیگر نیز طبق قراردادی که منعقد شده، به‌مرور آغاز به فعالیت می‌کنند.

 • یک کمدی مخوف

  یک کمدی مخوف

  سیما گلزار-  البرز - خبرنگار: وقتی نام نمایش «آل برده» را می‌شنویم، این‌گونه به ذهن می‌رسد که باید با نمایشی مخوف دست و پنجه نرم کنیم و در تمام لحظات تماشای این نمایش بترسیم.

 • طرحی برای توانمندسازی معلولان روستایی

  طرحی برای توانمندسازی معلولان روستایی

  سیما گلزار-  البرز- خبرنگار: روستاییان و افراد معلول در روستاها از امکانات کمتری به نسبت شهرنشینان برخوردارند. خدمات درمانی و توانبخشی در مناطق روستایی آنچنان که باید و آنطور که در شهرها ارائه می‌شود، وجود ندارد.

 • سیر نزولی قیمت مسکن در کرج

  سیر نزولی قیمت مسکن در کرج

   فتانه احدی-  البرز- خبرنگار: این روزها تعداد آگهی‌های فروش آپارتمان افزایش یافته است که بخشی از این آگهی‌ها، به دلیل نبود خریدار جزو آگهی‌های قدیمی محسوب شده و چند ماه است که در فهرست آگهی‌های واسطه‌ها قرار دارند.

 •  عکاسانی که نانشان آجر شد

   عکاسانی که نانشان آجر شد

  زهرا اشرف‌زاده-  البرز - خبرنگار: مدارک شناسایی از جمله کارت ملی یکی از مهم‌ترین ابزارهای هویتی محسوب می‌شود. مدارکی که عکس روی آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اما در سال‌های اخیر عکس بی‌کیفیت روی این مدارک به یکی از سوژه‌ها تبدیل شده است.

 • خدمت‌ ۳۷ هزار البرزی به زائران اربعین

  خدمت‌ ۳۷ هزار البرزی به زائران اربعین

  زهرا اشرف‌زاده - البرز - خبرنگار: روزشمار آغاز راهپیمایی اربعین به‌سرعت پیش می‌رود و در این میان، در کنار زائرانی که خود را برای حضور در این کنگره عظیم آماده می‌کنند، مسئولان نیز به کمک عاشقان حسینی آمده‌اند و درصدد تأمین امکانات، تجهیزات و مایحتاج زائران هستند تا شکوه اربعین امسال دشمنان را ناکام بگذارد.

 • افزایش جرائم فضای مجازی در استان

  افزایش جرائم فضای مجازی در استان

  خدیجه ستارزاده- البرز- خبرنگار: استفاده از اینترنت و فضای مجازی روزبه‌روز گسترده‌تر می‌شود و در کنار نکات مثبت و فواید آن، جرائم و آسیب‌های آن هم افزایش می‌یابد.

 • ایمن‌سازی معابر منطقه ۷ کرج با تدابیر ویژه

  ایمن‌سازی معابر منطقه ۷ کرج با تدابیر ویژه

  خدیجه ستارزاده-  البرز- خبرنگار: نبود علائم هشداردهنده ترافیکی و خط‌کشی‌های لازم برای عبور و مرور عابران پیاده یکی از موارد مشکل‌ساز در بسیاری از نقاط شهر کرج است. با افزایش روزافزون جمعیت انسانی و همچنین خودرویی و عدم تناسب زیرساخت‌های ترافیکی با این رشد جمعیت یکی از معضلات شهری که برای مردم نگران‌کننده است، عبور از خیابان‌هاست.