گروه سیاسی: با نزدیک شدن به زمان انتخابات دوره هشتم مجلس و شکل‌گیری رقابت‌ها، گزارش‌ها حکایت از قطعی شدن فهرست اصولگرایان در شهرهای مختلف کشور دارد.

به گزارش همشهری، فهرست پنج نفره اصولگرایان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات با اسامی محمد رضا فاکر، عفت شریعتی، عبدالرضا رحمانی فضلی، محمدحسین قاضی‌زاده و جواد کریمی نهایی شده است.

بنابر کسب اطلاع خبرنگار همشهری، اعضای گروه 6 اصولگرایان در مشهد فهرست این 5نفر را به‌صورت توافقی، تعیین کرده‌اند.

در حوزه انتخابیه اصفهان نیز از محمد‌حسین استکی، نیره اخوان بی‌طرف، محمد تقی رهبر، حمیدرضا فولادگر، حسن کامران دستجردی، علی‌اکبر پرورش، حسین آذین و محمدرضا زادهوش به‌عنوان نامزدهای حضور در فهرست اصولگرایان نام برده می‌شود.

همچنین در حوزه انتخابیه تبریز که هنوز بر روی دو نامزد آن توافق نهایی حاصل نشده است، نام چهار داوطلب دیگر شامل محمدحسین فرهنگی، محمدعلی متفکر آزاد، سیدابراهیم ابراهیمی و سیدمحمد رضامیرتاج الدینی نهایی شده است.

در حوزه انتخابیه شیراز نیز سیدحسین‌ذوالانوار، محمدجعفرقادری، سیداحمد رضا دستغیب و محمد علی‌ خورسندیان به‌عنوان نامزهای انتخاباتی اصولگرایان انتخاب شدند.

در تهران هم که پیش از این فهرست احتمالی جبهه متحد اصولگرایان اعلام شده بود، تا این لحظه حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس به‌عنوان جایگزین علی لاریجانی انتخاب و معرفی شده است.

شهاب الدین صدر، دبیر اجرایی جبهه‌متحد اصولگرایان هم در گفت‌وگو با ایرنا فهرست این جبهه برای حوزه انتخابیه تهران را درمقایسه با گذشته یکی از بهترین فهرست‌ها ارزیابی کرد و در عین حال جابه‌جایی احتمالی در این فهرست را هم رد نکرد.

کد خبر 44354

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز