همشهری آنلاین: سفیر سابق سوریه در اردن به عربستان هشدار داد در صورت ورود نیروهای سعودی به خاک سوریه، دمشق نیروهایش را به ریاض و کاخ‌های پادشاه گسیل خواهد کرد.

تهدید سفیر سابق سوریه در اردن | نیروهای سوری وارد کاخ‌های پادشاه سعودی خواهند شد

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری سومریه نیوز عراق، بهجت سلیمان، سفیر سابق سوریه در اردن در صفحه شخصی خود در پایگاه اجتماعی "فیس‌بوک" در رابطه با تصمیم عربستان برای مداخله زمینی در سوریه نوشت: دو فرضیه وجود دارد؛ اولی فرضیه فانتزی و تقریبا غیر ممکن مبنی بر اینکه عربستان 150 هزار تن از ارتش خود (که در مجموع به 100 هزار تن نمی‌رسد) را برای جنگ به خاک سوریه اعزام کند. نتیجه این کار چه خواهد بود؟ یک سوم آنها فرار خواهند کرد و یک سومشان به داعش خواهند پیوست و یک سوم آخر هم توسط ارتش سوریه نابود خواهند شد.

سلیمان ادامه داد: یک فرضیه واقعی و قابل اجرا هم وجود دارد و آن این است که ارتش سوریه در پاسخ به حمله نیروهای عربستانی به خاک سوریه و در راستای اجرای حق دفاع از خود، کوماندوهای سوری که تعدادشان به 10 هزار تکاور می‌رسد را شبانه در شهر ریاض، پایتخت عربستان با چتر فرود می‌آوریم و آنها به کاخ‌های پادشاهی و محل استقرار شاهزادگان عربستانی یورش خواهند برد.

کد خبر 325374

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار غرب آسیا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha