مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: گروه موسوم به ناظر حقوق بشر سوریه اعلام کرد: شمار کشته‌های انفجارهای تروریستی روز یکشنبه محله الزهرا شهر حمص به ۴۶ نفر رسید.

۴۶ کشته بر اثر دو انفجار همزمان در حمص سوریه

به گزارش ایرنا ، ناظر حقوق بشر سوریه پیش از این شمار کشته ها را 25 نفر و شمار زخمی های این دو انفجار تروریستی را 100 نفر اعلام کرده بود.

بر اساس اعلام منابع سوری، ابتدا یک دستگاه جرثقیل وارد محله الزهرا شهر حمص شد و تروریست ها این جرثقیل را منفجر کردند و پس از آن یک خودروی بمب گذاری شده دیگر در این محل منفجر شد.

این دومین انفجار خونین در محله الزهرا شهر حمص طی یک ماه اخیر است که تروریست ها غیر نظامیان و زنان و کودکان را در محله های مسکونی هدف قرار می دهند.

ششم بهمن گذشته نیز دو انفجار شدید در همین خیابان و در منطقه مسکونی حی الزهرا روی داد که بر اثر آن دست کم 22 نفر کشته و بیش از 100تن دیگر زخمی شدند.

پیش از آن نیز بر اثر حمله تروریست های تکفیری به غیر نظامیان در شهر حمص سوریه ٬ دست کم 32 نفر کشته و 90 تن دیگر زخمی شده بودند.

ارتش سوریه اخیرا موفقیت ها و پیشروی های قابل توجهی در جبهه های مختلف و از جمله در جبهه حلب داشته و این باعث خشم شدید تروریست ها و حامیان منطقه ای و بین المللی آن ها شده است.

کد خبر 325871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی