همشهری آنلاین: اجرای نمایش "سرزمین مَجایب" بر روی صحنه مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی کانون، این نمایش با شیوه تلفیقی (زنده و ماسک) به کارگردانی حمیدرضا مرادی صبح و بعد از ظهر در این مرکز واقع در بوستان لاله تهران اجرا می‌شود.

سرزمین مَجایب که متن آن را وحید فرازان نوشته است داستان بیشه‌ای در جنگل است که در آن شیر و روباه توافق می‌کنند تا با به کارگیری قدرت و حیله خود حیوانات ساده جنگل را شکار کنند و بار اول به سراغ گاو می‌روند و او را به سرزمین خود برای استراحت دعوت می‌کنند ولی گاو گول نمی‌خورد.

بعد از آن، روباه که ناامید نشده به سراغ خر می‌رود و با استفاده از سادگی این حیوان او را به دنبال خود به سرزمین مَجایب می‌آورد...

بر اساس این گزارش در سرزمین مَجایب کیانا اطهری‌نژاد، امیر پورصفا، لادن مرادی و حمیدرضا میرحسینی به عنوان بازیگر نقش‌آفرینی می‌کنند و طراحی صحنه و لباس،‌ آهنگ‌سازی، ساخت دکور و طراحی نور به ترتیب بر عهده قاسم رحمتی، رضا شعبانی، علیرضا حسین‌پور و محمدرضا شاملوفرد بوده است.

این نمایش همه روزه به جز روزهای یک‌شنبه صبح‌ها ساعت 10 با هماهنگی برای مدارس،‌ مهد کودک‌ها و پایگاه‌های تابستانی و بعد از ظهرها ساعت 30/17 برای عموم اجرا می‌شود.

 مرکز تئاتر کانون واقع در بوستان لاله شماره تلفن‌های 88966119 و 88964774 را برای هماهنگی در نظر گرفته است.

کد خبر 29406

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار