همشهری آنلاین: دومین نمایشگاه و حراج «تابلوهای کوچک» با آثاری از پیشکسوتان و هنرمندان باسابقه و جوان روز جمعه 4 اسفندماه در گالری آریا برپا می‌شود.

نمایشگاه آثار هنری

به گزارش همشهری آنلاین، دومین نمایشگاه «تابلوهای کوچک» با هدف جمع‌آوری مجموعه آثاری که ارزش هنری آنها را اندازه اثر تعیین نمی‌کند، در قالب نقاشی، طراحی، چاپ دستی و تصویرسازی برپا خواهد شد.

آریا اقبال شکوهی مدیر گالری آریا درباره این نمایشگاه گفت: دومین نمایشگاه «تابلوهای کوچک» با استقبال هنرمندان حوزه تجسمی روبرو شده و 1500 هنرمند آثار خود را به گالری تحویل دادند.

این در حالی است که هنرمندان از یک تا پانزده اثر ارائه کرده‌اند و در مجموع بیش از 2500 اثر به گالری رسید.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه آثار 325 هنرمند به نمایش در خواهد آمد که از آثار هنرمندانی پیشکسوت و باسابقه‌ای چون کامبیز درم‌بخش، پریوش گنجی، گیزلا وارگاسینایی، سیروس آقاخانی، هوشنگ هاتفی، شاهو بابایی، علیرضا سعاتمند و.... تا هنرمندان جوانی که تاکنون نمایشگاهی نداشته‌اند، آثارشان در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

مدیر گالری آریا درباره شیوه حراج دومین نمایشگاه «تابلوهای کوچک» نیز گفت: یک دیوار گالری به آثار بخش حراج اختصاص دارد و حراج این نمایشگاه، از لحظه افتتاح در ساعت 16 روز 4 اسفند آغاز و تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت.

شیوه حراج نیز بدین صورت خواهد بود که بر اساس قیمت پایه هر لیبلی که بر روی اثر بخورد به معنای این است که 50 هزار تومان به قیمت کار افزوده خواهد شد.

به این صورت قیمت نهایی و خریدار نهایی نیز در ساعت 20 بیستم اسفند مشخص می‌شود.

وی افزود: آثار برای حراج نیز انتخاب شده‌اند و آثاری را که احساس کردیم از ارزش بالاتری برخوردار هستند، برای این بخش در نظر گرفته‌ایم.

همچنین باقی آثار دومین نمایشگاه «تابلوهای کوچک» نیز بین 100 تا 250 هزار تومان قیمت ثابت دارند و هر اثری که به فروش رسد، اثری دیگری جایگزین آن خواهد شد.

آثار دومین نمایشگاه و حراج «تابلوهای کوچک» با انتخاب آریا اقبال شکوهی گردآوری شده است که میزبان آثار 325 هنرمند است.

این نمایشگاه با هدف جمع آوری مجموعه آثاری که ارزش هنری آنها را اندازه اثر تعیین نمی‌کند به همت گالری آریا برپا می‌شود.

نمایشگاه "تابلوهای کوچک" از روز جمعه 4 اسفند در گالری آریا واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه بهشتی، کوی زرین، شماره 10 افتتاح و تا 20 اسفندماه میزبان علاقمندان است.

کد خبر 202233

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار