همشهری آنلاین: عصر جمعه چهارم اسفند 91،آخرین نمایشگاه امسال گالری اثر افتتاح می‌شود و در آن آثاری دیده نشده از هنرمندان گالری اثر به نمایش عمومی در می‌آیند.

نمایشگاه آثار هنری

در این نمایشگاه آثار 9 هنرمند صاحب سبک گالری اثرعلیرضا آدم بکان، ایمان افسریان، مجتبی تاجیک، آزاده رزاق دوست، بابک روشنی نژاد، رضا عظیمیان، سمیرا علیخانزاده، محمد غزالی ورکسانا منوچهری روی دیوار اثر می‌روند که همه این آثار برای نخستین بار رونمایی می‌شوند.

گالری اثر، سال گذشته نیز این ابتکار را انجام داده بود و با ارایه آثار هنرمندان خود در یک رویداد گروهی، سلیقه، زاویه نگاه و زیبایی شناسی بصری مورد توجه خود را پیش روی جامعه هنری قرار داد.

در این نمایشگاه علیرضا آدم بکان با اثری از مجموعه «هفتاد و دو تن»، ایمان افسریان از مجموعه «فضاهای خالی»، مجتبی تاجیک از مجموعه «جعبه‌ها»، آزاده رزاق دوست از مجموعه «در جستجوی زمان از دست رفته»، بابک روشنی نژاد از مجموعه «تریلوژی»، رضا عظیمیان از مجموعه «دانلودها»، سمیرا علیخانزاده از مجموعه «100 سالگی»، محمد غزالی از مجموعه «یه چیزی می‌خوام، آرومم کنه» و رکسانا منوچهری از مجموعه «سایه بازی» حضور یافته‌اند.

این درحالی ست که علیخانزاده، رزاق دوست و غزالی با ارایه اثری از مجموعه تازه شان در این رویداد حاضر خواهند شد.

این هنرمندان در چند سال اخیر به همت گالری اثر در رویدادهای بین المللی نظیر آرت فرهای مهم منطقه و ... حضور داشته‌اند و هر یک با سبک و جهان بینی خاص خود، شعاعی از هنر معاصر ایران را بازتاب می‌دهند.

نمایشگاه گروهی هنرمندان گالری اثر تا 23 اسفند ماه 91 به روی دیوار این گالری خواهد بود و علاقمندان می‌توانند روزهای یکشنبه تا پنجشنبه 11 تا 20 و جمعه ها 16 تا 20 از این آثار دیدن نمایند.

گالری اثر روزهای شنبه تعطیل است.

گالری اثر در خیابان ایرانشهر، رو به روی خانه هنرمندان، خیابان بارفروشان، پلاک 16 واقع است.

کد خبر 202273

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز