همشهری آنلاین: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از تغییر زمان مذاکره اعضای شورا با آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد و گفت: به علت سختی هماهنگی با اعضای تیم مذاکره کننده، زمان مذاکره به روز دیگری موکول شد.

منصور کبگانیان در گفتگو با مهر، اضافه کرد: قرار بود امروز جلسه با آیت الله هاشمی برگزار شود اما به علت عدم هماهنگی میان تیم مذاکره کننده، این جلسه به روز دیگری موکول شد.

وی خاطرنشان کرد: دفتر رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی آماده مذاکره بود اما به علت عدم هماهنگی بین اعضا، این جلسه به هفته آینده موکول شد.

این عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به این سوال که آیا یکشنبه این جلسه برگزار می شود، گفت: من قطعیت یکشنبه هفته آینده را برای زمان مذاکره تایید نمی کنم.

3 نفر از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی شامل حجت الاسلام محمد محمدیان، دکتر علی اکبر ولایتی و دکتر محمدرضا مخبر دزفولی با آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار و درباره صدور حکم رئیس جدید دانشگاه آزاد مذاکره می کنند.

همچنین حجت الاسلام محسن قمی معاون ارتباطات بین المللی دفتر مقام معظم رهبری و غلامعلی حدادعادل عضو دیگر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز از مذاکره کنندگان با رئیس هیأت امنا خواهند بود.

 

کد خبر 159864

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز