همشهری آنلاین: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: در صورتی که رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تا یک ماه آینده حکم رئیس جدید دانشگاه آزاد را صادر نکند، شورای عالی انقلاب فرهنگی وارد عمل می‌شود.

حسین کچوئیان درباره تعیین ضرب الاجل برای رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به منظور ابلاغ حکم ریاست فرهاد دانشجو برای این دانشگاه در جلسه عصر امروز شورایعالی انقلاب فرهنگی، به خبرگزاری مهر گفت: اینها مواردی نیستند که در جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گیرند.

وی ادامه داد: هیچ موضوعی که مربوط به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی باشد در جلسه امروز شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح نمی‌شود و دستور کار جلسه امروز موارد دیگری است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین تصریح کرد: در صورتیکه رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی تا یک ماه آینده حکم فرهاد دانشجو را امضا نکند، شورایعالی انقلاب فرهنگی خودش وارد عمل می شود که این قانون در اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی نیز ذکر شده است.

وی درباره ادامه عضویت جاسبی در این شورا نیز تاکید کرد: وقتی حکم فرهاد دانشجو به عنوان رئیس دانشگاه آزاد صادر شود، قاعدتاً دکتر جاسبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیست تا عضویتی در شورا داشته باشد.

 فرهاد دانشجو پیش از این در گفتگو با مهر اعلام کرده بود که حکمش از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی تا اوایل هفته آینده صادر می شود.

وی همچنین روز گذشته خبر داد که رئیس جمهور مصوبه ریاست وی را ابلاغ کرده با این حال هنوز منتظر ابلاغ حکمش توسط رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد است.

 

کد خبر 158887

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز