همشهری آنلاین: وزیر اطلاعات از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) برای شناسایی پشت صحنه‌های آشفتگی بازار ارز و طلا خبر داد و گفت: به لطف خداوند در پی این اقدامات، نتایج خوبی هم گرفته‌ایم که در زمان مناسب هم اعلام خواهد شد.

حجت الاسلام حیدر مصلحی در پاسخ به اینکه تشدید نوسانات بازار ارز و طلا از سوی چه کسانی صورت گرفته است گفت: "برای دریافت پاسخ به این سوال، باید حوصله کنید. الآن قابل بیان نیست."

وزیر اطلاعات از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) برای شناسایی پشت صحنه‌های آشفتگی بازار ارز و طلا خبر داد و گفت: به لطف خداوند در پی این اقدامات، نتایج خوبی گرفته‌ایم که در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

وزیر اطلاعات در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه "برخی کارشناسان اقتصادی در پی تشدید نوسانات بازار ارز و طلا، این وضعیت را به جریانی تحت عنوان جریان انحرافی اقتصادی نسبت دادند. آیا عنوان جریان انحرافی اقتصادی را تایید می کنید؟" به مهر گفت: "بالاخره اینکه اقداماتی توسط بیرون و داخل در جهت ایجاد روح نا امیدی در مردم دارد دنبال می‌شود، وجود دارد و از جمله اقداماتشان این است که تنش‌هایی در مسائل اقتصادی کشور ایجاد کنند."

پیش از این برخی از کارشناسان اقتصادی و نمایندگان مجلس از احتمال دست داشتن جریان‌های داخلی در تنش‌های بازار ارز سخن گفته و بر لزوم ورود دستگاه‌های امنیتی برای شناسایی و برخورد با این عوامل تاکید کرده بودند.

اواسط هفته گذشته بازار ارز و طلای ایران پس از پشت سر گذاشتن چند هفته پرتنش رکورد یک میلیون و پنجاه هزار تومان برای سکه تمام بهار آزادی و دوهزار و دویست تومان برای دلار را ثبت کرد.

کد خبر 158469
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز