همشهری‌آنلاین: عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به مشکلات اقتصادی در کشور اظهار داشت: دولت باید از مردم عذرخواهی کند، عذرخواهی عزت و عظمت است. مردم آنقدر خوب هستند که اگر بفهمند ما اشتباه کردیم کمک و یاری می کنند.

حجت الاسلام طباطبایی

حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در آخرین شب از مراسم عزاداری دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی در کشور اظهار داشت: دولت باید از مردم عذرخواهی کند، عذرخواهی عزت و عظمت است. مردم آنقدر خوب هستند که اگر بفهمند ما اشتباه کردیم کمک و یاری می‌کنند.

حجت الاسلام طباطبایی در خصوص برخی مسائل به حزب موتلفه اسلامی پیشنهاد داد به صورت صریح موضع گیری کند.

وی در ادامه در خصوص مشکلات در سیاست خارجی بیان داشت: مسائل پیچیده‌ای در سیاست خارجی کشور اتفاق افتاده و هرچند با داشتن قدرت نظامی و تسلیحاتی، ارتش، سپاه و بسیج و رهبری قوی و مقتدر همچون آیت الله خامنه‌ای از دشمن بیمی نداریم و دشمن جرات حرکتی علیه ایران را ندارد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: متاسفانه برخی‌ها قطعنامه‌های دشمن را کاغذ پاره می‌دانند اما این‌ها مشکل ساز شده است.

نماینده دور هفتم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشکلات ارز و سکه به دولت بر می‌گردد و کسانی که اخلال می‌کنند اصل اشکال به دولت بر می‌گردد و دولت باید از مردم عذرخواهی کند.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای برایشان مهم نیست که از شهرهای بزرگی همچون تهران، اصفهان و مشهد رای نیاورند زیرا به دنبال رای خود از شهرهای کوچک هستند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: رای دادن واجب است و همه باید پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند، برخی حرف‌ها را مردم گوش ندهند که رای ندادن به نفع اسلام است، اصلا اینطور نیست و همه باید در انتخابات حضور پیدا کنند.

بر اساس گزارش مهر، حجت الاسلام طباطبایی خاطرنشان کرد: ای کاش دولت به مردم بگوید اشتباه کردم و ای کاش ما هم که حمایت کردیم بگوییم اشتباه کردیم.

کد خبر 158135

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار