همشهری آنلاین- مهدی تهرانی: اگر از دیدن فیلم‌های اکشن و آثار دیجیتال خسته شده‌اید و بدنبال دیدن فیلمی هستید که شما را به یاد سینمای‌ حقیقی بیندازد، آخرین ساخته‌ی وس اندرسون گزینه‌ای عالی است.

پس از موفقیت کمدی درام "در قلمرو طلوع ماه" در سال 2012 حالا "وس اندرسون" فیلمی بزرگتر را ساخته‌است. داستان فیلم در باره‌ی یک مدیر هتل است که قصد دارد روزهای پرشکوه گذشته را به هتلش برگرداند. اما اکنون سال 1932 است و نازی‌ها همه جا پراکنده شدند. گوستاو ؛ تمام همت خود را مصروف این مهم می‌کند تا میهمانان قدیمی و ثروتمندش را حفظ نماید. 

در گیر و دار این مشکلات ناگهان یکی از مشتریان قدیمی هتل بزرگ بوداپست به نام "مادام ‌دی" به طرز مشکوکی فوت کرده و این قضیه پای بازرسان اداره پلیس را به هتل باز می‌کند.حالا گوستاو از یکسو باید هم بدنامی هتلش را سرپوش بگذارد و هم اینکه راهکاری پیدا نماید تا شاید بتواند از وراث مادام  دی پولی بالا بکشد.حتی اگر این وارث جعلی هم باشد...

کمدی درام 99 دقیقه‌ای هتل بزرگ بوداپست؛ از سویی دیگر نیز یک فیلم مهم به نظر می رسد.بسیاری از بازیگران سرشناس سینما در این فیلم بازی کرده‌اند. جدای از رالف فاینز که نقش اصلی یعنی گوستاو را به عهده دارد، بیل موری،آدرین برودی،ویلم دفو،تیلدا سوئینتون،تام ویلکینسون و ادوارد نورتون نیز در هتل بزرگ بوداپست ایفای نقش کرده‌اند.

در ذیل محموعه تصاویری از این فیلم را می توانید ببیند:

 

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برچسب‌ها

۲۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳