همشهری‌آنلاین: رئیس جمهور روسیه آن‌قدر به پیروزی‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری روسیه اطمینان دارد که گفت در صورت شکست در انتخابات به شغل رانندگی کمباین رو می‌آورد.

 ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در بازدید از یک کارخانه تولید تجهیزات کشاورزی گفت در صورتی که نتواند در انتخابات ریاست جمهوری امسال برای یک دور دیگر به ریاست‌جمهوری برسد شغلش را عوض کرده و به حرفه جدیدی رو می‌آورد.

پوتین در محل این کارخانه تولید تجهیزات و خودروهای کشاورزی سبک و سنگین ،یک شبیه‌ساز مربوط به جدیدترین خودروهای کمباین این کارخانه را که برای آموزش رانندگان این خودروها در برداشت محصولات متنوع استفاده می‌شود؛ امتحان کرد و به شوخی گفت: اگر در این مسیر یک جای کار ایراد پیدا کند آن وقت من از بعد (انتخابات) ۱۸ مارس به عنوان یک راننده کمباین شروع به کار خواهم کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک،کنستانتین بابکین مدیر عامل این کارخانه موسوم به Rostselmash نیز از این پاسخ پوتین استقبال کرده و گفت: ابدا مشکلی در استخدام او نیست.

پوتین در ماه دسامبر سال گذشته میلادی اعلام کرد که به دنبال رسیدن به یک دور دیگر ریاست‌جمهوری در انتخابات 18 مارس ۲۰۱۸(27 اسفند) است. او همین الان نیز به عنوان گزینه اصلی پیروزی در این انتخابات مطرح است.

پوتين چند روز پیش "فهرست کرملین" که از سوی خزانه‌داری آمریکا برای تحریم اولیگارش‌های روسیه تهیه شده بود را به تمسخر گرفت و در پاسخ به این که نسبت به نبودن نام خودش در این لیست چه احساسی دارد، گفت: خیلی حیف شد.

کد خبر 397247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار