سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۶ - ۱۲:۰۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: رییس جمهوری روز سه‌شنبه 28 فروردین در اجتماع مردم اقلید فارس گفت: امروز مهمترین ماموریت همه ما سازندگی است.

به گزارش ایرنا وی در ادامه بیست و هفتمین سفر استانی خود در اقلید افزود: در بخش سازندگی کارهای فراوانی باید انجام شود که از جمله این کارها حرکت همه جانبه برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جوانان است.

احمدی نژاد گفت: ازجمله کارهای دولت در این زمینه، توزیع عادلانه تسهیلات ارزان قیمت است که سهم جوانان پراستعداد اقلید در سال جاری از این تسهیلات بیش از ‪ ۶۰‬میلیارد تومان است.
رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه استفاده کامل از انرژی هسته‌ای حق‌آحاد ملت‌ایران است، افزود: هیچکس اجازه ندارد سرسوزنی عقب نشینی کند و دنیا بداند ملت ایران در هر اجتماعی با مشت‌های گره کرده و فریاد بلند بر این حق خود پافشاری می‌کند.

رییس جمهوری بااشاره به مکتب بزرگ و روشن توحید، گفت: مسیر تربیت‌شدگان مکتب توحید با مسیر کسانی که از مکتب توحید منحرف شده‌اند، متفاوت است.

وی با بیان اینکه در دنیای استکباری ارزش به ثروت به حوزه نفوذ و سلطه است، گفت: آنچه را استکبار ارزش می‌پندارد و حاضرند انسان‌ها را به پای آن قربانی کنند، ثروت و قدرت است و به همین منظور برای فتح سایر سرزمین ها لشکر کشی می‌کنند.

رییس جمهوری ادامه داد: تامین منافع شرکت‌ها و کمپانی‌ها برای آنها حق است اما جان و مال و آبروی و حیثیت انسان‌ها برای آنها ارزشی ندارد.

وی گفت: اگر مومنان اجازه دهند ارزش‌های استکباری بر جهان حاکم شود دیگر اثری از امنیت، صلح، آرامش و عدالت باقی نمی‌ماند.

رییس جمهوری گفت:ماموظفیم به‌پیروی از انبیای الهی تلاش کنیم تا ارزش‌های الهی در جهان حاکم شود.

کد خبر 19839

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار