همشهری آنلاین: برنامه‌ نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران اعلام شد.

پوستر جشنواره فیلم تصویر

به گزارش ایسنا، برنامه‌ نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر به این شرح اعلام شده است:

دوشنبه اول اسفندماه ‌١٣٩٠

برنامه افتتاحیه جشنواره فیلم تصویر

ساعت 17 بی‌بی تولدت مبارک/ کارگردان: سیدحامد نوبری/ ‌٣٦ دقیقه

کرماندو/ کارگردان: حامد اکرمی/ ‌١٠ دقیقه

شهر آرام/ کارگردان: محمد شیروانی/ ‌٣ دقیقه

کهریزک؛ چهار نگاه/ کارگردان: رخشان بنی‌اعتماد (اپیزود اول: اتاق ‌٢٢٢) محسن امیریوسفی (اپیزود دوم: هملت در کهریزک) پیروز کلانتری (اپیزود سوم: حکمت شادان) و بهمن کیارستمی (اپیزود: عید)

ساعت ‌١٩

نشست پرسش و پاسخ فیلم "کهریزک؛ چهار نگاه" با حضور رخشان بنی‌اعتماد، پیروز کلانتری، محسن امیریوسفی و بهمن کیارستمی

سه‌شنبه دوم اسفندماه ‌١٣٩٠

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• شهر من پیتزا/ کارگردان: علاء محسنی/ ‌٢٦ دقیقه

• صد و یک سال بلدیه/ کارگردان: ارد عطارپور/ ‌٧٦ دقیقه

بخش آزاد

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا‌١٩

• مرز شکسته/ کارگردان: کیوان کریمی/ ‌١٩ دقیقه

• ماسوله/ کارگردان: بهرام عظیمی/ ‌١٠ دقیقه

•7 قطعه برای تهران/ کارگردان: بامداد افشار، سجاد وسیرش/ ‌٣١ دقیقه

• برای او/ کارگردان: سیدمرتضی سبزقبا/ ‌١٥ دقیقه

• کانکت /کارگردان: سیدمحمدصادق جعفری /‌٣٧ دقیقه

برندگان جایزه از جشنواره فیلم شهر - دوره اول

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا ‌٢١

• شب زیر آسمان /کارگردان: سیدرضا رضوی/ ‌١٤ دقیقه

• دستمزد /کارگردان: محسن درمنش/ ‌٢ دقیقه

• شهروند/ کارگردان: مهدی شاملو علی‌آبادی/ ‌١.30 دقیقه

• المپیک و ترافیک /کارگردان: کیارش زندی/ ‌٢ دقیقه

• پرنده/ کارگردان: مهرداد علیخانی/ ‌٢ دقیقه

• نشانه‌های زندگی کشاورزی در ساری/ کارگردان: حمید سهیلی/ ‌٢٩ دقیقه

• قرار ملاقات/ کارگردان: مجید اسماعیلی/ ‌٤.40 دقیقه

• پنجره‌های اطراف ما/ کارگردان: محمدعلی صفورا/ ‌٦ دقیقه

• تمام زندگی من/ کارگردان: سالم صلواتی/ ‌٢٢ دقیقه

• حوض ایرانی/ کارگردان: پریسا عشقی/ ‌٤٥ دقیقه

چهار‌شنبه ‌٣ اسفندماه ‌١٣٩٠

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس اول/ ساعت ‌١٤ تا ‌١٦

• تهران انار ندارد/ کارگردان: مسعود بخشی/ ‌٦٦ دقیقه

• تهران هزارداستان/ کارگردان: احمد میراحسان/ ‌٥٢ دقیقه

بخش آزاد

سئانس دوم/ ساعت ‌١٦ تا‌١٨

• مثل پروانه‌ای در مشت/ کارگردان: حمید دستگردی/ ‌١٢ دقیقه

• شهر خاموش/ کارگردان: امیر مهران/ ‌٨ دقیقه

• همسایه/ کارگردان: پیروز کرمی/ ‌٦ دقیقه

• نو زود/ کارگردان: هادی آفریده/ ‌٥ دقیقه

• علی ذاکری/ کارگردان: مرتضی ندایی/ ‌١٥ دقیقه

• دایره شاد رنج‌ها/ کارگردان: هیوا امین‌نژاد/ ‌١٧ دقیقه

• گنجی از بیرجند (صدسالگی) /کارگردان: منوچهر مشیری /‌٥٢ دقیقه

مسابقه بخش ویژه شهر تهران (زیر ‌٣٣ سال)

سئانس سوم/ ساعت ‌١٨ تا‌٢٠

• مأموریت غیرممکن/ کارگردان: عباس امینی/ ‌٣٠ دقیقه

• غم‌ها و غریزه‌ها/ کارگردان: کریم لک‌زاده/ ‌٢٦ دقیقه

• رنگ‌پریدگی/ کارگردان: بهداد امینی، مهدی کرم‌پور/ ‌٢٨ دقیقه

• مشترک مورد نظر/ کارگردان: لقمان خالدی/ ‌٣٣ دقیقه

پنج‌شنبه ‌٤ اسفندماه ‌١٣٩٠

بخش آزاد

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• حداکثر ‌٢٦٠ کیلوگرم/ کارگردان: نوید سجادی حسینی/ ‌١٣ دقیقه

• پانسمان/ کارگردان: امید عبدالهی/ ‌١٠ دقیقه

• تا باران بعدی/ کارگردان: مریم سپهری/ ‌٢٥ دقیقه

• کهنه‌سوار/ کارگردان: هادی آفریده/ ‌٦ دقیقه

• شرایط عینی/ کارگردان: حامد صفایی/ ‌٨ دقیقه

• حافظ مردم/ کارگردان: امیر پژمان حبیبیان/ ‌٣٦ دقیقه

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس دوم/ ساعت ‌١٩ تا‌٢١

• اتاق تاریک /کارگردان: مهوش شیخ‌الاسلامی /‌٤٠ دقیقه

• ساز مخالف/ کارگردان: مجتبی میرطهماسب/ ‌٤٥ دقیقه

جمعه پنجم اسفندماه ‌١٣٩٠: افتتاحیه نمایشگاه بزرگ تصویر سال ‌١٥ - ‌٢٠

شنبه ‌٦ اسفندماه ‌١٣٩٠

مسابقه بخش جوان زیر ‌٢٥ سال (نمایش فیلم با حضور هیأت داوران)

سئانس اول/ ساعت ‌١٠ تا ‌١٢

• روسری گلدار/ کارگردان: اکبر تراب‌پور/ ‌١١ دقیقه

• انگار صدایی می‌آید/ کارگردان: مصیب حنایی/ ‌١٠ دقیقه

• ‌٩:30 / کارگردان: نگین کیهانفر /‌١٨ دقیقه

• خانه‌ای داشتیم مشابه با دیوارهایی همرنگ/ کارگردان: ملودی هژیر السادات/ ‌٣ دقیقه

• چند دقیقه صبح/ کارگردان: مهدی تیموری/ ‌١٩ دقیقه

• شهر مرزی/ کارگردان: امین بیگی/ ‌٨ دقیقه

• چیدن سپیده‌دم/ کارگردان: تیمور قادری/ ‌١٤ دقیقه

• شیب تند، از سرعت خود بکاهیم/ کارگردان: امیر عابدین‌پور/ ‌١٠٠ ثانیه

• شنبه/ کارگردان: سعید روستایی/ ‌٢٦ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ‌١٢.15 تا‌١٤

• روزنه /کارگردان: علی توکلی /‌٢٠ دقیقه

• بوی نا/ کارگردان: ساسان جوادنیا/ ‌٧ دقیقه

• دم کت/ کارگردان: احسان عمیدیان/ ‌٢٦ دقیقه

• گیززز /کارگردان: یوسف جعفری /‌٤٠ دقیقه

• نقش نهان/ کارگردان: محمد معماریان/ ‌٢٩ دقیقه

• روزنه‌ای به اندازه یک بند انگشت و حتی کوچک‌تر/ کارگردان: علی احمدی/ ‌١٢ دقیقه

• میراتی/ کارگردان: بهزاد آزادی/ ‌٢ دقیقه

• انار میوه‌ی بهشت است/ کارگردان: تیمور قادری/ ‌١٥ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• ‌٤ راه /کارگردان: حمیدرضا برزو/ ‌٢٢ دقیقه

• سه، چهار روز پیش /کارگردان: درناز حاجیها/ ‌١١ دقیقه

• زندگی من / کارگردان: امیررضا جلالیان، مهری رحیم‌زاده/ ‌١٣ دقیقه

• گربه‌ها و آدم‌ها/ کارگردان: فرامرز وکیلی نکو/ ‌٣٥ دقیقه

• نگهبان پارس/ کارگردان: صابر صفاتیان/ ‌٦ دقیقه

• باز با کبوتر/ کارگردان: محمد قادری/ ‌٢٠ دقیقه

• بی‌بی تولدت مبارک/ کارگردان: سیدحامد نوبری/ ‌٣٦ دقیقه

یکشنبه ‌٧ اسفندماه ‌١٣٩٠

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس اول/ ساعت ‌١٤ تا ‌١٦

• برای آزادی/ کارگردان: حسین ترابی/ ‌١١٠ دقیقه

بخش آزاد

سئانس دوم/ ساعت ‌١٦ تا‌١٨

• گره عشق /کارگردان: جمال اسکویی /‌١٣ دقیقه

• زندگی/ کارگردان: شبنم قلی‌خانی/ ‌١١ دقیقه

• بازی/ کارگردان: جمال رحمتی/ ‌٤ دقیقه

• حنایی/ کارگردان: مریم پیربند/ ‌١٨ دقیقه

• Protect life/ کارگردان: سیدمحسن حسینی/ ‌٣ دقیقه

• فرشته روی شانه راست من/ کارگردان: آزاده بیزارگیتی/ ‌٤٧ دقیقه

دوشنبه ‌٨ اسفندماه ‌١٣٩٠

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• تهران چند درجه ریشتر/ کارگردان: پیروز کلانتری/ ‌٢٨ دقیقه

• تهران هنر مفهومی/ کارگردان: محمدرضا اصلانی/ ‌٧٨ دقیقه

بخش آزاد

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧تا ‌١٩

• مهرا /کارگردان: حسن نقاشی /‌١٦ دقیقه

• بالاتر از ابرهای خاکستری/ کارگردان: ساره شفیعی‌پور/ ‌٨ دقیقه

• ایلوژنیست/ کارگردان: حامد صفایی/ ‌٥ دقیقه

• فصل غمناک زندگی /کارگردان: بابک سراب /‌٢٥ دقیقه

• آخرین تصویر یک خاطره/ کارگردان: فرناز و محمدرضا جورابچیان/ ‌١٨ دقیقه

• بی‌بی مراد/ کارگردان: همایون امامی/ ‌٢٩ دقیقه

مسابقه بخش ویژه شهر تهران ( زیر ‌٣٣ سال)

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا ‌٢١

• پیاده‌روی بزرگ /کارگردان: نیما عباس‌پور/ ‌١٨ دقیقه

• گالری تهران /کارگردان: حسین شمس/ ‌١٥ دقیقه

• گلاب به روتون/ کارگردان: مهدی بوستانی/ ‌٨ دقیقه

• مجسمه‌های تهران/ کارگردان: بهمن کیارستمی/ ‌٦١ دقیقه

سه‌شنبه ‌٩ اسفندماه ‌١٣٩٠

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• در سکوت سرد زمستانی/ کارگردان: یوسف نیک‌فام/ ‌٣١ دقیقه

• پریسان/ کارگردان: اعظم نجفیان/ ‌٢٧ دقیقه

• بحران مسکن و مهاجرین/ کارگردان: محمد تهامی‌نژاد/ ‌٤٤ دقیقه

برندگان جایزه از جشنواره فیلم شهر - دوره سوم

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا ‌١٩

• کتاب امانتی /کارگردان: محمدرضا حیدری /‌١٩ دقیقه

• رقص تلخ/ کارگردان: رضا ابراهیمی/ ‌١٦ دقیقه

• مرگ زمین/ کارگردان: محمود کیانی فلاورجانی/ ‌١٥ دقیقه

• جشن تکلیف/ کارگردان: علی خسروی/ ‌١١ دقیقه

• پنجره/ کارگردان: مهدی جعفری/ ‌٢٢ دقیقه

• صورت‌های رنگ‌پریده/ کارگردان: محمد جعفری/ ‌٢٥ دقیقه

بخش آزاد

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا ‌٢١

• بوکه بارانه /کارگردان: محمدرسول‌زاده/ ‌١٦ دقیقه

• پاتک /کارگردان: سیدجواد حسینی/ ‌٨ دقیقه

• اردک آبی/ کارگردان: شهرام مکری/ ‌٣٨ دقیقه

• سالینجرخوانی در پارک شهر/ کارگردان: پیروز کلانتری/‌٢٩ دقیقه

• خانوم/ کارگردان: شاهد شرافت/ ‌٢٤ دقیقه

چهارشنبه ‌١٠ اسفندماه ‌١٣٩٠

برندگان جایزه از جشنواره فیلم شهر - دوره سوم

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• نویز/ کارگردان: بابک مجیدی/ ‌٨ دقیقه

• محورهای پیاده ‌١/ کارگردان: حمید سهیلی/ ‌٢٩ دقیقه

• آخرین سکه/ کارگردان: انسیه روشن/ ‌٩ دقیقه

• پلیس‌های کوچک محله/ کارگردان: بزرگمهر صفورا/ ‌١٠ دقیقه

• بوق/ کارگردان: روح‌الله مسرور/ ‌١٠ دقیقه

• ایست/ کارگردان: محمدحسین صفری/ ‌٣ دقیقه

• یکی از هزاران/ کارگردان: احمدجان میرزایی/ ‌٥٠ دقیقه

بخش آزاد

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا‌١٩

• ایستگاه ‌٤٤/ کارگردان: فرشید اخلاقی‌پور/ ‌١٢ دقیقه

• صبح روز نهم /کارگردان: بهزاد نعلبندی /‌٣٢ دقیقه

• تبخیر/ کارگردان: فرشید اخلاقی‌پور/ ‌٤ دقیقه

• آخرین رنگ /کارگردان: بیژن اعرابی /‌١٠٠ ثانیه

• ناخوانده/ کارگردان: نشان /‌٣ دقیقه

• نیوزیف/ کارگردان: محمد اسماعیلی/ ‌٧ دقیقه

• فصل نان/ کارگردان: ایمان مصطفایی/ ‌١٧ دقیقه

• همه دانا/ کارگردان: علاء محسنی/ ‌٣٦ دقیقه

مسابقه بخش ویژه شهر تهران ( زیر ‌٣٣ سال)

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا ‌٢١

• متامورفوسیس/ کارگردان: سینا آذین/ ‌١٨ دقیقه

• تکه‌چسبانی مولانا و شهر/ کارگردان: سحر سلحشور/ ‌٣١ دقیقه

• طهران سرای روشن/ کارگردان: محسن حسینی/ ‌٥ دقیقه

• کافه ‌٤٦٩/ کارگردان: عاطفه خادم‌الرضا/ ‌٥ دقیقه

• پارک مارک/کارگردان: بکتاش آبتین/ ‌٤٢ دقیقه

پنج‌شنبه ‌١١ اسفندماه ‌١٣٩٠

برندگان جایزه از جشنواره فیلم شهر - دوره سوم

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• چهل و پنجم ‌١٩ غربی/ کارگردان: سهیلا گلستانی/ ‌١٤ دقیقه

• تاکسی دربست/ کارگردان: بهزاد خداویسی/ ‌١٧ دقیقه

• دندان آبی/ کارگردان: هومن سیدی/ ‌٢٦ دقیقه

• طعم زندگی/ کارگردان: محمدحسین جبلی جوان/ ‌٢٤ دقیقه

• خط سفید/ کارگردان: ابراهیم شفیعی/ ‌٣ دقیقه

• ایشیق یول (راه روشن) / کارگردان: قربانعلی طاهرفر/ ‌١٠ دقیقه

• شب بیست و هشتمین سال/ کارگردان: مصطفی سیفی/ ‌٢٧ دقیقه

بخش آزاد

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا‌١٩

•مجموعه آثار انیمیشن/ کارگردان: کامبیز درمبخش/ ‌١٠ دقیقه

• تنهایی پرهیاهو/ کارگردان: رخساره قائم‌مقامی/ ‌٣٩ دقیقه

• صیاد، دریا، مرداب /کارگردان: مصطفی شیری /‌١١ دقیقه

• بیگانگی/ کارگردان: مریم فخیمی/ ‌٦ دقیقه

• دیلیت/ کارگردان: کاظم مولایی /‌١٢ دقیقه

• چشمهایش /کارگردان: محسن ظریفی‌پور /‌٢٦ دقیقه

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا‌٢١

• اینجا تهران است /کارگردان: سعید حدادی/ ‌٢٦ دقیقه

• خانه من/ کارگردان: محسن امیریوسفی/ ‌٥١ دقیقه

• اجاره‌نشینی /کارگردان: ابراهیم مختاری/ ‌٤٠ دقیقه

جمعه ‌١٢ اسفندماه ‌١٣٩٠

برندگان جایزه از جشنواره فیلم شهر - دوره سوم

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• محورهای پیاده ‌٢/ کارگردان: حمید سهیلی/ ‌٣٤ دقیقه

• مردمک‌های پریشان/ کارگردان: طوفان نهان قدرتی/ ‌١٥ دقیقه

• بیت‌العباس/ کارگردان: سعید امینی مهر/ ‌٣٥ دقیقه

• سمت راست من/ کارگردان: کیارش اسدی‌زاده/ ‌٩ دقیقه

• درب دوم/ کارگردان: زهرا نشنازندی/ ‌٣٨ دقیقه

• سکوت/ کارگردان: امیرهادی ملک اسماعیلی/ ‌٣ دقیقه

بخش آزاد

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا‌١٩

• خش خش بی خ و ش /کارگردان: مهرداد زاهدیان /‌٣٥ دقیقه

• کوچه‌ها باریکن/ کارگردان: غزاله سلطانی/ ‌٢ دقیقه

• شیر تلخ/ کارگردان: ناصر ضمیری/ ‌٣٠ دقیقه

• غلامرضای علی /کارگردان: علی شاه‌محمدی /‌٥٠ دقیقه

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا ‌٢١

• چرند و پرند/ کارگردان: صادق جعفری/ ‌٢٦ دقیقه

• همچون هیچ کس برای همه چیز/ کارگردان: محسن رستم‌بخش/ ‌١٤ دقیقه

• شهر سواری/ کارگردان: بیژن موسوی/ ‌٥ دقیقه

• فرار/ کارگردان: مهدی باقری/ ‌٧ دقیقه

• تهران یک روز کاملا برفی/ کارگردان: علی شاه‌محمدی/ ‌٥٨ دقیقه

شنبه ‌١٣ اسفندماه ‌١٣٩٠

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• تهران در عکس/ کارگردان: روبرت صفاریان/ ‌٥٥ دقیقه

• آنسوی بزرگراه/ کارگردان: ناهید رضایی/ ‌٥١ دقیقه

بخش آزاد

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا‌١٩

• مرغانه/ کارگردان: محمدرضا فرزاد /‌٣٦ دقیقه

• ترازو/ کارگردان: رامین رهبر/ ‌٢ دقیقه

• دست/ کارگردان: احسان و ایمان رضایی/ ‌٥ دقیقه

• رونده/ کارگردان: محمدحسین سعلبی‌فرد /‌٢ دقیقه

• هوره/کارگردان: افشین عامریان /‌٥ دقیقه

• شله/کارگردان: نادر شیخ‌الاسلامی /‌٩ دقیقه

•کرماندو/کارگردان: حامد اکرمی /‌١٠ دقیقه

• زن در سایه‌ ام اس/کارگردان: زهرا نیازی /‌٤٨ دقیقه

مسابقه بخش ویژه شهر تهران ( زیر ‌٣٣ سال)

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا ‌٢١

• تولدت مبارک/ کارگردان: فرشته پرنیان/ ‌١٥ دقیقه

• روشنایی‌های شهر/ کارگردان: آیدا پناهنده/ ‌١٩ دقیقه

• حداقل ما تلاش می‌کنیم /کارگردان: ایمان پورقلی‌زاده/ ‌٢٤ دقیقه

• یک مساوی پنج /کارگردان: میلاد بهار/ ‌٣ دقیقه

• ناخوانده در تهران/ کارگردان: مینا کشاورز/ ‌٨٣ دقیقه

یکشنبه ‌١٤ اسفندماه ‌١٣٩٠

برندگان جایزه از جشنواره فیلم شهر - دوره چهارم

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• چه شور بود دریاچه من/ کارگردان: حسن قهرمانی/ ‌٢٩ دقیقه

• بام‌های زندگی/ کارگردان: بهرامی مقدم/ ‌٦ دقیقه

• مینور/ ماژور/ کارگردان: علیرضا رسولی‌نژاد/ ‌٨٣ قیقه

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا ‌١٩

• آغاز پائیز/ کارگردان: بهفر کریمی/ ‌٤١ دقیقه

• جست‌وجوی ‌١/ کارگردان: امیر نادری/ ‌٣٨ دقیقه

بخش آزاد

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا ‌٢١

• سماق، گیاه امید/ کارگردان: مریم حق‌پناه/ ‌٢٨ دقیقه

• آزادی/ کارگردان:/ مهدی احمدی/ ‌٢ دقیقه

• به فرمان کوروش/ کارگردان: پژمان مظاهری‌پور/ ‌٤:45 دقیقه

• به اضافه یک/ کارگردان: محمد صفرزاده/ ‌٢ دقیقه

• دیدن یا ندیدن/ کارگردان: مجید احمدی/ ‌٤ دقیقه

• کلاغی که زیاد می‌دانست/ کارگردان: محمدحسین سعلبی‌فرد/ ‌٤:20 دقیقه

• از بنغازی تا سیرت/ کارگردان: پویان طباطبایی/ ‌١٧ دقیقه

• مداد قرمز/ کارگردان: علیرضا چیتایی/ ‌٦ دقیقه

• اتاق امن/ کارگردان: آیدا پناهنده - ارسلان امیری/‌٣٩ دقیقه

دوشنبه ‌١٥ اسفندماه ‌١٣٩٠

بخش آزاد

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• کلاس پنجم ب/ کارگردان: میرعباس خسروی‌نژاد/ ‌٦ دقیقه

• کنیز - نقاش/ کارگردان: رضا واعظ‌پور/ ‌١٠ دقیقه

• باغ وحش تهران/ کارگردان: آرش خاکپور، آرش رادکیا/ ‌١٠ دقیقه

•پایان دایناسورها/ کارگردان: حسن علیرضایی/ ‌٣:15 دقیقه

• شهر شلوغ/ کارگردان: سعید تارازی/ ‌٣٠ دقیقه

• ما همه به چای عادت داریم/ کارگردان: لقمان خالدی/ ‌٣٦ دقیقه

مسابقه بخش ویژه شهر تهران ( زیر ‌٣٣ سال)

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا‌١٩

• رادیولوژی یک پرتره/ کارگردان: امیر توده روستا/ ‌١٥ دقیقه

• خاطره نی‌آوران/ کارگردان: هادی آفریده/ ‌٢٩ دقیقه

• روشنایی‌های شهر/ کارگردان: آیدا پناهنده/‌١٩ دقیقه

• سلاطین خیابان‌ها/کارگردان: پالیزخوشدل، زینب تبریزی/ ‌٣٨ دقیقه

برندگان جایزه از جشنواره فیلم شهر - دوره چهارم

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا‌٢١

• سینما آزادی/ کارگردان: مهدی طرفی/ ‌٣٠ دقیقه

• مرغ سحر/ کارگردان: مهدی باقری/ ‌٣٧ دقیقه

• صفر بیست و یک/ کارگردان: محمد شیروانی/ ‌٥٠ دقیقه

سه‌شنبه ‌١٦ اسفندماه ‌١٣٩٠

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• تازه‌نفس‌ها/ کارگردان: کیارش عیاری/ ‌٣٨ دقیقه

• گمشده‌ها/ کارگردان: الهام حسین‌زاده/ ‌٤٠ دقیقه

• غوطه‌ور/ کارگردان: بهفر کریمی/‌٤ دقیقه

مسابقه بخش ویژه شهر تهران ( زیر ‌٣٣ سال)

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا‌١٩

• رها/ کارگردان: امیر پارسامهر و پیمان نعیمی/ ‌٢٨ دقیقه

• گم و گور/ کارگردان: محمدرضا فرزاد/ ‌٢٧ دقیقه

• پیرپسر/ کارگردان: مهدی باقری/ ‌٥٨ دقیقه

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا‌٢١

• در ساعت ‌٨ صبح/ کارگردان: مصطفی امامی/ ‌١٢ دقیقه

• سهم من از زیبایی/ کارگردان: شیرین برق‌نورد/‌٢١ دقیقه

• عشق تنهاست و از پنجره‌ای کوتاه به بیابان‌های بی مجنون می‌نگرد/ کارگردان: امید بنکدار و کیوان علی‌محمدی/ ‌٣٩ دقیقه

• در پوست خود نمی‌گنجیم/کارگردان: محمد شیروانی/ ‌٢٢ دقیقه

چهارشنبه ‌١٧ اسفندماه ‌١٣٩٠

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• روزهای بی‌تقویم/ کارگردان: مهرداد اسکویی/ ‌٥٣ دقیقه

• ‌٢١ روز و من/ کارگردان: شیرین برق‌نورد/ ‌٥٨ دقیقه

مسابقه بخش ویژه شهر تهران (زیر ‌٣٣ سال)

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا ‌١٩

• قهرمان من/ کارگردان: علی خسروی/ ‌١٦ دقیقه

• آی لاو تهران/ کارگردان:سهند صمدیان/ ‌٧٥ دقیقه

بخش آزاد

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا‌٢١

• خانه قمر خانوم/کارگردان: آیدا پناهنده/ ‌٧٣ دقیقه

• پشت صحنه جدایی نادر از سیمین/ کارگردان: سیدوحید حسینی/ ‌٢٠ دقیقه (جلسه پرسش و پاسخ با حضور عوامل فیلم)

پنج‌شنبه ‌١٨ اسفندماه ‌١٣٩٠

فیلم‌های گزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس اول/ ساعت ‌١٥ تا ‌١٧

• میدان بی حصار/کارگردان: مهرداد زاهدیان/ ‌٣٣ دقیقه

• لواسان - تجریش/کارگردان: احسان امانی/ ‌١٢ دقیقه

• زمان مرده/کارگردان: سعید تارازی/ ‌١١ دقیقه

• دماغ به سبک ایرانی/کارگردان: مهرداد اسکویی/ ‌٥٣ دقیقه

فیلم‌های برگزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس دوم/ ساعت ‌١٧ تا ‌١٩

•زندگی نسبتا معمولی آقای مظفری/ کارگردان: عباس نظام‌دوست/ ‌٢٧ دقیقه

• تهران ساعت ‌٢٥/ کارگردان:سیف‌الله صمدیان/‌٢٠ دقیقه

• حباب‌ها/ کارگردان: مهرنوش هاشمی صدیق/ ‌٤ دقیقه

• سینما سینما/ کارگردان: مانی پتگر/ ‌٧٠ دقیقه

فیلم‌های برگزیده بخش ویژه شهر تهران

سئانس سوم/ ساعت ‌١٩ تا ‌٢١

• همشهری/ کارگردان: عباس کیارستمی/ ‌٥٠ دقیقه

• تمرکز/ کارگردان: رخشان بنی‌اعتماد/ ‌٣٦ دقیقه

دبیرخانه تصویر سال اعلام کرده تا فیلم‌سازان حداکثر ‌٣٠ دقیقه قبل از نمایش فیلم‌های خود، با یک کپی دیگر در سالن نمایش DVD قابل پخش با DVD Player خانگی یا نسخه Mini DV یا DV Cam حاضر باشند.

 

کد خبر 161098

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار