همشهری آنلاین: سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد استعفای علی دایی پذیرفته نشده و ظرف امروز و فردا شرایط برای بازگشت این مربی به جمع سرخپوشان فراهم می شود.

به گزارش مهر، نشست سرپرستان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی و ریاست مجمع این دو باشگاه عصر امروز( دوشنبه 29 اذر) در محل سازمان تربیت بدنی برگزار شد. در این نشست که از ساعت 17 و به مدت 2 ساعت به طول انجامید در خصوص مسائل مختلف بحث و گفتگو شد که مهمترین آن تصمیم گیری در خصوص کناره گیری علی دایی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس بود.

 حبیب کاشانی در پایان نشست با ریاست مجمع باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر افزود: با استعفای آقای دایی موافقت نمی‌شود و تا فردا شرایط را مهیا می‌کنیم تا ایشان در محل تمرینات حضور پیدا کرده و مراحل آماده سازی تیم را زیر نظر بگیرد.

 در نشست سرپرستان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با ریاست سازمان تربیت بدنی پیرامون وضعیت مالی این دو باشگاه نیز بحث و تبادل نظر شد که مقرر شد سرپرستان دو باشگاه مطرح تهرانی ریز هزینه‌های خود را به ریاست مجمع این باشگاهها ارایه کند تا بخش عمده‌ای از هزینه‌های آنها از سوی سازمان تربیت بدنی تامین شود.

کد خبر 123636

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار