سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۷
۰ نفر

همشهری آنلاین: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت‌های حبیب کاشانی و بازیکنان من را مجاب کرد که به تیم بازگردم.

دایی

 به گزارش ایسنا، علی دایی پس از پایان تمرینات امروز عصر ( سه‌شنبه 30 آذر) تیم پرسپولیس گفت: شاید پیش از این کمی احساسی رفتار کردم و از چیزهایی چشم پوشیدم که حس می‌کنم به تیم ضربه زده‌ام ولی از این پس حرفه‌ای‌تر رفتار می‌کنم چرا که اکنون منافع تیم مطرح است و نمی‌خواهم اشتباهات گذشته را تکرار کنم.

 وی در ادامه با بیان این که با بازیکنان اتمام حجت کرده‌ام و امیدوارم چند نفری که دل‌شان با تیم نیست به ما ملحق شوند تصریح کرد: حرمت من و امثال من با این شکست‌ها از بین نمی‌رود چرا که حرمتم را از این بازی‌ها به دست نیاورده‌ام. امروز صبح هم به بازیکنان گفتم تا وقتی خدا نخواهد اگر همه شما هم جمع شوید، نمی‌توانید حرمت من را از بین ببرید. الان هم مطمئنم خدا من را دوست دارد و امتحانم می‌کند.

 دایی همچنین اضافه کرد: من به سادگی علی دایی نشده‌ام و با شعار تعدادی جیره‌خوار که روزی‌شان را از کسی جز خدا طلب می‌کنند، خراب نمی‌شوم. نمی‌دانم چه شده است که کسانی که در زندگی شخصی‌شان هم مشکل دارند، متاسفانه تعدادی جوان را تحت تاثیر قرار می‌دهند تا علیه من شعار دهند.

 وی درخصوص علت شکست‌های اخیر پرسپولیس گفت: وقتی داور پنالتی ما را نمی‌گیرد، یا بازیکنان دستورات من را اشتباه اجرا می‌کنند، تقصیر من چیست؟ از این پس کسانی را بازی خواهم داد که خواسته‌های من را درست انجام دهند. به عنوان مثال مطمئن باشید اگر با تیم امید پرسپولیس به مصاف صبا باتری می‌رفتیم، چهار گل نمی‌خوردیم. پس باید خیلی مشکلات را بپذیریم ولی در آینده سعی می‌کنیم با کمک یکدیگر به موفقیت دست پیدا کنیم.

 دایی همچنین درباره بازگشت شیث رضایی به تیم هم گفت: من راجع به کل تیم صحبت می‌کنم نه یک فرد خاص. اما درباره‌ شیث باید بگویم خیلی از مردم از من خواستند که او را به تیم برگردانم. ضمن این که او هم کار غیر قابل بخششی نکرده بود که بخواهم او را کنار بگذارم. به نظر من هر کسی جای شیث بود خیلی مسائل را می‌فهمید و آرزو می‌کنم او هم فهمیده باشد و خالصانه به تیم کمک کند. اما از این به بعد هر کسی باعث کند شدن حرکت قطار پرسپولیس شود او را کنار می‌گذارم.

 دایی در پایان گفت: متاسفانه امروز شرایط به گونه‌ای بود که نتوانستم اخبار رسانه‌ها را دنبال کنم اما اینکه رسانه‌ها از رفتن من ناراحت شده بودند، نشانه لطف آن‌هاست و از آن‌ها تشکر می‌کنم. من پای حق ایستاده‌ام و از این به بعد هم خواهم ایستاد و سعی می‌کنم اشتباهات گذشته‌ام را نیز برطرف کنم.

کد خبر 123743
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز