همشهری آنلاین:یک مرد اهل میشیگان آمریکا سگش را انگشت شست پای او در حالی گیجی ناشی از مستی بود،‌ جویده بود،‌ نجات‌بخش خود معرفی کرد.

dog

به گزارش خبرگزاری رویترز جری دوتت 48 ساله در خانه‌اش در شهر راکفورد میشیگان از خواب بیدار شد و متوجه شد سگش انگشت شست پای راستش را جویده است.

او گفت: "سگم،‌از نژاد جک راسلا تریر، همیشه با من روی تختخواب می‌خوابید. آن شب وقتی بیدار شدم و به پایم نگاه کردم،‌ دیدم غرق خون است و سگم با سبیل خونین به من نگاه می‌کند.

 همسر دوتت،‌روز،‌او را به سرعت به بیمارستان رساند و معلوم شد که او دچار دیابت نوع 2 است. انگشتان پای او به شدت دچار عفونت بود و جراحان باقیمانده انگشت شست او را قطع کردند. همسر دوتت،‌ یک نرس مجوزدار،‌ است برای هفته‌ها با شوهرش جر و بحث کرده بود تا پنجه پای دچار عفونتش را به پزشک نشان دهد.

در شب حادثه او مقدار زیادی مشروبات الکلی نوشیده بود. دوتت گفت:‌"در این زمان من خوددرمانی می‌کردم. نتیجه این ماجرا این بود که سگ باعث نجات جان من شد، زیرا در غیر این صورت من به نزد دکتر نمی‌رفتم."

این زوج گفتند از اینکه سگ‌شان به نام کیکو،‌ فهمیده بود که پای صاحبش دچار عفونت است و نیاز به درمان دارد،‌ شگفت‌زده هستند.

 روز،‌همسر دوتت،‌گفت:‌ "او تنها بخش دچار عفونت را جویده بود و جدا کرده بود،‌ و در محل استخوان سالم متوقف شده بود."

کد خبر 113459

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان