سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۹
۰ نفر

همشهری آنلاین: رییس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی گفت که درجنگ غزه شکست و خسارت سنگینی متحمل شدیم.

 اعتراف رژیم صهیونیستی به شکست سنگین درجنگ غزه

به گزارش ايرنا به نقل از پایگاه خبری اخبارسوریه، بنی گانتز در گفت و گو با شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی افزود: تابستان گذشته برخلاف ادعای شاباک (سازمان اطلاعات و امنیت داخلی) هیچ اطلاعاتی در مورد قصد گروه‌های فلسطینی به حمله موشکی یا نظامی به اسراییل در دست نداشتیم.

وی توضیح داد: اگر قبل از آغاز جنگ، چنین اطلاعاتی درمورد قصد گروه‌های فلسطینی در اختیار داشتیم هرگز 3 لشکر پیاده را به منظور یافتن سه شهرک نشین ربوده شده به کرانه باختری اعزام نمی‌کردیم.

گانتز با حمله به نفتالی بنت وزیراقتصاد رژیم صخیونیستی، او را به گمراه کردن ارتش درجنگ اخیر با غزه به منظوردست یافتن به اهداف سیاسی خود متهم کرد.

رییس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی با حمله به شاباک، ادعای اینکه به ارتش این رژیم درمورد قصد گروه‌های فلسطینی در حمله به اسراییل هشدارداده شده بود را تکذیب کرد و گفت: اگرچنین هشداری داده بودند، ارتش هرگزاین گونه بی پروا و بی خیال عمل نمی‌کرد.

این مقام سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه در این جنگ فقط 67 نظامی صهیونیست کشته شده اند افزود: انتظار تلفات بیشتری داشتیم ولی همین تعداد نیز هزینه سنگینی بود که پرداختیم.

کد خبر 288874

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار غرب آسیا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha