همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی در مسیر راهبردی شدن گام های محکم و مهمی برداشته و البته باید بدانیم راهبردی شدن ساده و آسان نیست.

حبیب‌الله سیاری

به گزارش تسنیم، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع دانشجویان دافوس ارتش در مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل با اشاره به ارتقای توان آموزشی در نیروی دریایی ارتش گفت: مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل از مراکز فعال و سرزنده نیروی دریایی ارتش است.

وی ضمن خوشامدگویی به دانشجویان و تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)، گفت: مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل از مراکز بسیار مهم، سرزنده و فعال نیروی دریایی ارتش محسوب می شود.

وی با تاکید بر خلوص نیت در اعمال و کارهایمان، اذعان داشت: نوع نگاه و نیت قلبی در هر کاری ریشه و اساس آن کار است. موفقیت و گسترش دین مبین اسلام هم به خاطر خلد عظیم پیامبر اکرم(ص) بود.

دریادار سیاری با بیان این که اثر برخی امور مدتها بعد مشخص می شود تصریح کرد: حادثه کربلا بعد از گذشت بیش از هزار سال روز به روز تاثیر بیشتری در حفظ و گسترش دین مبین اسلام دارد. در زمان جنگ تحمیلی هم به همین صورت بود و اثر حماسه آفرینی های رزمندگان ما امروز با به ثمر نشستن انقلاب نمایان شد و حرکت عظیم ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) نیز با گسترش بیداری اسلامی در جهان نمود پیدا کرد.

وی با اشاره به اقدامات و تحولات عظیم صورت گرفته در نیروی دریایی گفت: همه ما باید در راه ارتقای نیروهای مسلح کشورمان تلاش کنیم. نیروی دریایی هم در مسیر راهبردی شدن گام های محکم و مهمی برداشته و البته باید بدانیم راهبردی شدن ساده و آسان نیست.

فرمانده نیروی دریایی ارتش درادامه با اشاره به نقش حساس دانشجویان دوره های دافوس در ارتش، بیان داشت: شما مسئولان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران هستید و راه موفقیت شما نیز ارتقای کار بر مبنای دل است و خداوند هم در این راه شما را یاری خواهد کرد.

در این دیدار، فرمانده مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل نیز طی سخنانی به ارائه گزارشی از فعالیت های آموزشی این مرکز پرداخت.

دانشجویان دوره 24 دافوس در این سفر ضمن دیدار با فرماندار شهرستان رودبار، از مجموعه آموزشی غدیر، تجهیزات و امکانات و مراحل آموزشی مرکز آموزشی منجیل، مناطق مختلف عملیاتی شهرستان رودبار، نیروگاه بادی، سد منجیل، نیروگاه برق سد منجیل و شهر منجیل بازدید و همچنین با حضور در گلزار شهدای شهر منجیل با آرمان های شهدا تجدید پیمان کردند.

کد خبر 238335
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز