شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲ - ۰۴:۴۹

همشهری‌آنلاین: چگونه اعتماد را کسب، آن را شکوفا و نگهداری کنید، و در زندگی و تجارت، عنوان مشاور قابل اعتماد را به دست آورید.

کتاب اعتماد

اعتماد، مضنون اصلی این کتاب است. اما در عین حال به شما نشان می‌دهد که اعتماد چگونه به وجود می‌آید، چگونه اتفاق می‌افتد، چگونه می‌توان اعتماد کرد و چگونه می‌توانید قابل اعتماد باشید؟

ناشر کتاب در معرفی آن اینگونه آورده است: اگر عمیقاً به اعتماد نگاه کنید، حقیقت را خواهید یافت. پس از انتشار دو کتاب پر فروش گنجینه‌ی فروش و کیمیای فروش از جفری گیتومر و استقبال چشمگیر خوانندگان، کتاب متقاوتی از این نویسنده منتشر کرده‌ایم؛

این کتابی است که یک عمر به شما خدمت می‌کند. شاید الان از خودتان بپرسید که آیا این کتاب یک کتاب تجاری است؟ یا کتابی برای ارتقای فروش؟ و یا یک کتاب رشد شخصی؟ پاسخ به همه‌ی این پرسش‌ها این است؛ بله!

از آنجا که اعتماد شالوده‌ی هر عملی است که در تجارت و زندگی شخصی‌مان انجام می‌دهیم، خواندن این کتاب خارج از لطف نخواهد بود.

کتاب اعتماد نوشته جفری گیتومر با ترجمه منیژه شیخ جوادی (بهزاد) در 168 صفحه در قطع رقعی به قیمت 7500 در سال 1389 توسط انتشارات سیته منتشر شد است.

علاقه ‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند به آدرس تهران، خ شریعتی، بعد از سه راه طالقانی، چهارراه سمیه،‌ خ حقوقی، ساختمان 110، پ 42، ط اول، انتشارات سیته مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 77501254 - 77502993 تماس حاصل فرمایند.

کد خبر 232740