دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۹
۰ نفر

همشهری آنلاین: موسسه فرهنگی "تحریر کارگاه خیال" نمایشگاهی از عکس های مریم فخیمی در شانگهای چین برگزار می‌کند.

نمایشگاه آثار هنری

به گزارش همشهری آنلاین، طبق سیاست گذاری این موسسسه مبنی بر معرفی فرهنگ و هنر ایران به دیگر کشورها همچنین حمایت از عکاسان ایرانی، نمایشگاه عکسی را با عنوان"ایران زیبای من" شانگهای برگزار می‌کند.

این نمایشگاه با مشارکت رایزنی ایران در شانگهای با عکس هایی از مریم فخیمی شامل تصاویری از طبیعت زیبای چهار فصل ایران و عکس هایی از معماری و ابنیه به انضمام عکس های مستندی از مردم ایران در قشرهای مختلف هنری، فرهنگی، روستایی و شهری را با مشارکت رایزنی ایران در شانگهای و دو انجمن تخصصی عکاسی شانگهای در مرکز هنرهای مس شانگهای از تاریخ 16 اسفندماه به مدت دو هفته برگزار می‌کند.

نکته قابل توجه در تعدد ابعاد چاپ این آثار است که چیدمان آن را متفاوت از نمایشگاه های معمول عکاسی کرده است.

سایز عکس ها در چهار قطع 90 در 200، 50 در 70، 20 در 30 و 10در 15 ارایه خواهد شد.

این نمایشگاه همزمان با پشتیبانی پایگاه عکس چیلیک در محیط عکس نگارخانه این پایگاه اینترنتی به نشانیwww.chiilickgallary.com قابل مشاهده است و علاقمندان می‌توانند عکس های این نمایشگاه و نوع خاص چیدمان آن را روی این سایت به صورت آنلاین با سایز اصلی ببینند.

مریم فخیمی متولد 1349 در تهران که تاکنون نایب رییس انجمن فیلم کوتاه خانه سینما، عضو انجمن عکاسان ایران و عضویت در Royal Academy of London را داشته است.

همچنین در زمینه عکاسی برگزاری 16 نمایشگاه گروهی عکس از سال 1385، برگزاری بیش از 6 نمایشگاه انفرادی در گالری های گلستان، آتبین، مهروا و ... از سال 1382، داوری جشن خانه سینما در سال های 1386-1387-1389-1390، داوری جشنواره فیلم کودک اصفهان - 1390، مدیریت هنری نگارخانه در سال 1388 عهده دار بوده است.

 

 

کد خبر 203949

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار هنر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز