همشهری آنلاین: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کشورهای ترکیه و اردن با بستن مرزهای خود، امنیّت خود را در گرو رژیم صهیونیستی قرار ندهند.

سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با توجه به نشست وزیر خارجه جنگ‌طلب آمریکا در منطقه خاورمیانه خطاب به دولت آمریکا اظهار داشت: اوباما نیاز جدی دارد در سیاست خارجی خود تجدید نظر کند، بر این اساس وزیر خارجه وی، خانم کلینتون باید به فکر دوران بازنشستگی خود باشد که بنظر می‌رسد مدتهاست از زمان آن گذشته است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سپاه نیوز، این مقام عالی‌رتبه نظامی افزود: امروز طرح کوفی‌عنان، نماینده سازمان ملل مورد قبول جامعه بین‌المللی است و وظیفه کشورهای مسلمان همسایه و مداخله‌گر در امور تروریستی در سوریه ایجاب می‌کند دست از حمایت تروریست‌ها بردارند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه بیان داشت: ملت سوریه نشان داده که مصمم است از حاکمیت خود و بقای جبهه مقاومت در مقابل صهیونیست‌های اشغالگر حمایت کند. طبیعی است بازگشت آرامش به سوریه منافع مردم سوریه را تأمین خواهد کرد و کشورهای اسلامی و امت مسلمان به فرصت‌های جدیدی دست خواهند یافت.

عضو شورای عالی امنیت ملی خطاب به حامیان تروریست‌ها در پایان تأکید کرد: ترکیه و اردن بایستی مرزهای خود را به روی تروریست‌ها ببندند و بیش از این حیثیت خود را در خواسته‌های رژیم صهیونیستی قرار ندهند.

 

کد خبر 177327

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین خبر امروز

پر بیننده‌ترین اخبار سرویس

دیدگاه خوانندگان

وبگردی