همشهری آنلاین: لاریجانی با تاکید بر اینکه اقدامات آژانس و دست‌پاچگی قدرت‌های غربی نشان از عدم حقانیت و بیانگر نیات پنهان غربی‌ها است، تصریح کرد: مجلس با صراحت اعلام می‌کند ملت ایران هرگز از پیگیری‌های هسته‌ای و آرمان‌های انقلاب کوتاه نمی‌آید.

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با بیان اینکه اقدامات آژانس نشان از دستپاچگی برخی از قدرت‌های بزرگ و بیانگر عدم حقانیت آنها است، گفت: این اقدامات بیانگر نیات پنهان آنان است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وی با بیان اینکه اینگونه رفتارها نشان از عقب‌ماندگی غرب و ضعف آنها در اتخاذ سیاست‌های نادرست است، یادآور شد: آنها در رویارویی با بحران وال‌استریت دچار مشکل شده و برای سرپوشی به آن دست به اینگونه رفتارها می‌زنند.

لاریجانی با تاکید بر اینکه انقلاب‌های منطقه راه خود را پیدا کرده و پرده‌های فاشیست آمریکایی را پاره کرده‌اند، یادآور شد: عصبانیت کسی نمی‌تواند دیکتاتورهای آمریکایی منطقه را از این منجلاب نجات دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصر، لیبی و تونس توانسته‌اند راه خود را پیدا کنند، این گونه بدل زدن به حرکت‌های انقلابی را موجب به باد دادن حیثیت غربی‌ها و آژانس دانست.

لاریجانی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی با صراحت اعلام می‌کند اینگونه سنگ‌اندازی‌ها هرگز ملت ما را از پیگیری‌های هسته‌ای و آرمان‌های انقلاب بازنمی‌دارد و ملت‌های منطقه پاسخ شما را در عرصه عمل خواهند داد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، بسیج را قلب تپنده انقلاب و نماد مسئولیت‌پذیری دانست و گفت: از زمانی که امام (ره) این نهاد را به پا داشت، بسیج میدان‌دار حرکت‌های انقلابی بوده و در واقع متن مردم همواره در بسیج نمایان بوده است. هیچ‌کس فراموش نمی‌کند که در اوایل انقلاب بسیج با به پا خواستن خود و رفتن در جبهه‌های جنگ حصر آبادان و خرمشهر را شکست و کشور را از چنگال بیگانگان نجات داد.

وی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای بسیجیان، بسیج را نماد اقتدار ملت در عرصه‌های مختلف برشمرد.

 

کد خبر 151607

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار