سه‌شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۱
۰ نفر

همشهری آنلاین: فرهاد مجیدی می‌گوید نمی‌خواهد کاری که با او در جوانی شد، با دیگر بازیکنان جوان فوتبال ایران تکرار شود و به همین خاطر از فوتبال ملی خداحافظی می‌کند.

مجیدی فرهاد

 به گزارش ایسنا، فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال که در دو اردوی قبلی تیم ملی از سوی کارلوس کی‌روش به تیم ملی دعوت شده بود، از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. این بازیکن 35 ساله در حال حاضر در تیم فوتبال استقلال بازی می‌کند و با هفت گل زده در رده دوم جدول گل‌زنان لیگ برتر قرار دارد.

 مجیدی برای تیم ملی 45 بازی انجام داده و موفق شده در این بازیها 10 بار گلزنی کند.

 فرهاد مجیدی در نامه‌ای به علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال خداحافظی‌اش را از بازی‌های ملی اعلام کرده است.

 در این نامه آمده است:

 "سلام علیکم

 احتراما، همان‌طور که استحضار دارید اینجانب از سنین جوانی و بیش از 15 سال است که در خدمت تیم ملی فوتبال ایران بوده و بارها افتخار پوشیدن پیراهن مقدس "ایران اسلامی" را داشته‌ام.

 با توجه به برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در سال 2014 و عدم حضور احتمالی اینجانب در آن مسابقات به دلیل وضعیت سنی‌ام و حضور جوانان توانمند، جویای نام و مستعد در سطح اول فوتبال کشور، بدینوسیله علیرغم میل باطنی از ادامه حضور در تیم ملی عذرخواهی می‌کنم.

 حضور در تیم ملی و شاگردی استادی چون کارلوس کروش افتخاری است که همیشه در زندگی ورزشی‌ام ماندگار است.

 بی‌شک جوانان با انگیزه‌ای چون کریم انصارفرد، میلاد میداوودی، سید ایمان موسوی، محمد نزهتی، میلاد زنیدپور و ... از اعتبار و آبروی فوتبال ایران عزیز دفاع خواهند کرد؛ جوانانی که شاید با حضور امثال مجیدی به سرنوشت بنده حقیر در گذشته دچار شده که در عین جوانی و آمادگی فنی از حضور و خدمت در تیم ملی فوتبال محروم شدم.

 با تمام علاقه و ارادت قلبی‌ام به تیم ملی و پرچم مقدس ایران، همچنان خود را "سرباز وطن " می‌دانم و در سال 75 با اعتماد سرمربی وقت (آقای محمد مایلی کهن) با حضورم به تیم ملی خدمت می‌کردم و امروز با عذرخواهی و سپردن جای خود به جوانان، به تیم ملی خدمت بیشتری انجام داده‌ام.

 امید است با حمایتها و تلاشهای جنابعالی، مسئولان ورزش کشور، درایت کادر فنی و دعای خیر مردم فهیم و عزیز، تیم ملی فوتبال به جام جهانی صعود کرده و دل میلیونها ایرانی را در جای جای کره خاکی شاد کنند.

 خواهشمند است مراتب اعتذار مرا به هر نحو که صلاح می‌دانید به پیشگاه مردم شریف ورزش دوست برسانید تا در جریان قرار گرفته و موجب شرمندگی‌ام فراهم نشود.

 در پایان لازم می‌دانم از هواداران عزیز، مربیان، کارشناسان، ارباب جراید و رسانه‌های گروهی که همواره با نظرات و انتقادات خود، مرا حمایت و راهنمایی کرده‌اند صمیمانه سپاسگزاری کنم.

 به امید صعود تیم ملی به جام جهانی و خوشحالی تمام ملت عزیز ایران.

کد خبر 146833
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز