مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۷:۱۸
۰ نفر

همشهری آنلاین: نمایشگاه عکس های مونا بزرگی با عنوان"تن جای رخت آویز" جمعه 6 خرداد در گالری آتبین برگزار می شود.

نمایشگاه

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، این نمایشگاه شامل 14 عکس رنگی با چاپ دیجیتال در ابعاد 90×60 می شود که بر روی استیج به صورت صحنه سازی گرفته شده است.

این عکس ها شباهت های بین رخت آویز و تن را به نمایش می گذارد و نگاهی مفهومی به مقوله پوشش داردو برخورد ما انسانها با لباس هایی که به تن می کنیم را نشان می دهد، نداشتن دقت لازم بر این موضوع خود حکایتی شده از رخت آویزی که هر لباسی با هر شکلی به آن آویزان است.

هنرمند در این آثار درگیری اولیه با تکنولوژی ظاهر و پوشش را در آثارش به نمایش گذاشته است. در این عکس ها جا لباسی به چشم می خورد که هر بار لباس های روی آن تغییر کرده و از لباس های مختلف پر و خالی می شود که هر کدام فرم و شکل خاص و ترکیب بندی های مربوط به خود را دارد.

مونا بزرگی متولد 1358 است. او کارشناسی عکاسی خود را از دانشگاه هنر و معماری دریافت کرده است و این نمایشگاه دومین نمایشگاه انفرادی او در گالری آتبین بشمار می آید.

این نمایشگاه تا سه شنبه 17 خرداد در گالری آتبین دایر خواهد بود و علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت17 تا 19 از  این آثار واقع در خیابان ولیعصر- ضلع جنوب چهارراه پارک وی- کوچه خاکزاد- پلاک 42کنند.

کد خبر 135780

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار