شنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۳
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: بازی رایانه‌ای گرشاسپ به عنوان اولین بازی فاخر ایرانی نیمه‌ی اول سال 2011 پخش جهانی می‌شود

garshasb

به گزارش ایسنا، آرش جعفری سرپرست تیم‌ سازنده بازی گرشاسپ با بیان این مطلب گفت: بزرگترین مدیران و صاحب‌نظران بازی‌های رایانه‌ای دنیا بعد از اینکه در یک سال پیش گرشاسپ را در نمایشگاه جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای کلن آلمان دیدند به ما گفتند، آمدن چنین رسانه‌ای از خاورمیانه که تمام تکنولوژی، هنر و ماجرایش خودکفا باشد هنوز غریب است. آنها ما را راهنمایی کردند که بازی را برای پاییز سال بعد منتشر کنیم.

وی در عین حال گفت: گرشاسپ چندین پیشنهاد پخش و نشر جهانی دارد که تقریبا در 50 تا 60 کشور و پیش از 10 زبان این پیشنهاد به ما رسیده است. ما در حال بررسی پیشنهادها هستیم و دو راه پیش رو داریم. یکی برای هر منطقه به صورت پخش منطقه‌ای عمل کنیم و یا پخش را به یک ناشر بین‌المللی بسپاریم.

سرپرست تیم سازنده بازی گرشاسپ در بخش دیگری از این گفت‌وگو مطرح کرد: قول می‌دهیم قسمت‌های بعدی گرشاسپ بسیار متفاوت باشد. شاید بعضی‌ها فکر کنند چون ما از تکنولوژی روزغربی استفاده نمی‌کنیم نمی‌توانیم از این بالاتر برویم اما با تکیه بر تیم جوان و با استعدادی که داریم از شخصیت قهرمان‌مان دفاع خواهیم کرد.

بازی رایانه‌ای گرشاسپ

آرش جعفری فروش بازی گرشاسپ را در ایران بسیار خوب توصیف کرد و گفت: این بازی بدون تبلیغات در ایران نزدیک به 60 هزار نسخه فروش داشته است. اگر تبلیغات محیطی و تلویزیونی داشته باشیم فکر می‌کنم بچه‌هایی که 90درصدشان تمایل به انجام بازی‌های غربی دارند به گرشاسپ نیز توجه می‌کنند

کد خبر 123440
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز