همشهری آنلاین: رئیس مجلس خبرگان رهبری ترویج فضای شایعه سازی، تهمت، افترا و تخریب توسط برخی محافل و رسانه‌ها را آفت تحقق وحدت ملی توصیف کرد.

به گزارش مهر، رئیس مجلس خبرگان رهبری دردیدار رئیس و جمعی از اعضای فراکسیون روحاینون اصولگرای مجلس که با وی دیدار کردند، با ارائه تحلیلی از برخی تحولات قبل و بعد از انتخابات و اشاره به بعضی از مصادیق اختلاف افکن، ترویج فضای شایعه سازی، تهمت، افترا و تخریب توسط برخی محافل و رسانه ها را آفت تحقق وحدت ملی و اعتماد و اطمینان در جامعه توصیف کرد.

در این دیدار حجج اسلام رهبر، ابراهیمی، بنایی، تاج الدینی و سبحانی نیا هر یک به طور جداگانه با ارائه تحلیلی از وقایع قبل و پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری، دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود و اعضای فراکسیون را از مسائل پیش آمده در شرایط کنونی بیان کردند و از رئیس مجلس خبرگان و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای رفع این دغدغه‌ها وجلب بیشتر اعتماد مردم و تحقق وحدت و انسجام ملی، تقاضای مساعدت و راهکار کردند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در این دیدار با تشکر از مساعی و تلاش اعضای فراکسیون روحانیون اصولگرای مجلس شورای اسلامی، از فعالیت برخی محافل و رسانه‌ها برای ایجاد و تعمیق تفرقه در جامعه و القای اختلاف میان مسئولان نظام ابراز تاسف کرد و گفت: برای تحقق وحدت و همبستگی ملی در جامعه، باید ریشه‌ها و عوامل ایجاد و القای اختلاف به طور واقعی شناخته شده و با آن مقابله شود.

وی با ارائه تحلیلی از برخی تحولات قبل و بعد از انتخابات و اشاره به بعضی از مصادیق اختلاف افکن، ترویج فضای شایعه سازی، تهمت، افترا و تخریب توسط برخی محافل و رسانه‌ها را آفت تحقق وحدت ملی و اعتماد و اطمینان در جامعه توصیف کرد.

کد خبر 92186

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز