دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۸:۱۷
۰ نفر

همشهری‌آنلاین- معصومه کیهانی: هرفکرخوب، کلمه و عبارت دلنشین و هراحساس و عمل نیک و محبت‌آمیز، همه محمل و هدایت‌کننده وضعیت فعلی و جهت‌گیری "بودن" شما به سوی افق‌ها وچشم‌اندازهای جدید و تازه است

به عبارتی، همه تصویرسازی‌های ذهنی شما برای ایجاد ارتباط با خود و دیگران به صور مختلف؛ ابراز احساسات و کلیه ارتباطات میان‌فردی و اجتماعی، در واقع نقش‌هایی است که خودتان آگاهانه و یا ناخودآگاه برقالی شفاف وجودتان به تصویرمی‌کشید.

پس اگرامروز این گل‌ها پلاسیده، بی‌آب و رنگ و آویزانند و همه چیز بوی تکرار و کهنگی و درماندگی می‌دهد و خلاصه بدجوری یخ زده‌اید...تردید نکنید که خود نقش اول را دارید.

مراقب باشید که سریع باید یخ‌شکن‌های مناسب پیدا کنید چرا که این یخ‌ها ازنوع معمولی‌اش نیستند که به خودی خود آب شوند، باید راه‌ها و وسایلی برای ذوب‌کردنش تدارک دیده باشید که بهرحال قابل دسترسی باشند و تازه، نه تنها خودشان آب نمی‌شوند؛ بلکه با گذشت زمان، هرچه محکم‌تر شده و شکستن و ذوب‌کردن آنها سخت‌ترمی‌شود.

واقعیت این است همان قدرکه شما به رفتار و گفتارخوب و دلنشین روی می‌آورید و بیشتر بر دیدن زیبایی‌ها و لطافت‌های انسانی تاکید دارید و تحرک و پویایی‌تان را بالاتر می‌برید؛ زندگی و دنیای جدیدی در برابر شما ظاهر می‌شود که سرشاراز راه‌های متنوع برای رشد و حرکت به سوی افق‌هایی‌است که شاید قبلا غیرقابل دسترسی به نظرمی‌رسید.

می‌دانید هیچ محدودیتی برای افزایش تحرک شما نیست، زیرا هیچ محدودیتی برای آنکه شما بتوانید افکارخوب را دنبال کنید و یا با کلمات و عبارت‌های دلنشین و محبت‌آمیز صحبت کنید، وجود ندارد.

این نوع نگاه و رفتارباعث می‌شود که نه تنها بتوانید زندگی خودتان را دگرگون کنید بلکه قادرخواهید بود بررشد و پویایی زندگی دیگران نیز تاثیرجدی و قابل توجه داشته باشید.

انرژی تحرک مثبت شما، مانند سنگی که وقتی داخل آبی انداخته می‌شود و موج ایجاد می‌کند؛ سیاره ما و هرموجود زنده‌ای که درحال زندگی برروی آن است را تحت تاثیرقرارمی‌دهد. به عبارتی، هرچقدر شما به افق‌های بلندتری دست یابید، درواقع دنیایی را حرکت داده و با خودتان بالا خواهید کشید.

بنابراین نقش تصویرسازی‌های ذهنی خود را که منجربه رفتارو بیان متفاوت می‌شوند؛ جدی بگیرید تا رویدادهای زندگی آن گونه که علاقه‌مندید رخ نشان دهند.

کد خبر 51619

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار