مگان مارکل و کیت میدلتون، عروس‌های خانواده سلطنتی، هر لباسی که به تن می‌کنند مورد توجه هواداران و خبرنگاران قرار می‌گیرند. در این مطلب به بررسی استایل آنها پرداخته شده است.

مگان مارکل - کیت میدلتون

به گزارش همشهری آنلاین، مگان مارکل و کیت میدلتون، دو عروس خانواده سلطنتی، جزو خوش‌استایل‌ترین زنان در میان ستاره‌ها هستند. هر لباسی که آنها به تن می‌کنند مورد توجه هواداران و خبرنگاران قرار می‌گیرد. وب‌سایت چی بپوشیم به بررسی استایل این دو نفر پرداخته که در ادامه می‌خوانید.

  • کلاه

اگر به عکس‌های زنان خانواده سلطنتی نگاهی بیندازید، خواهید دید که کلاه جزو یکی از اکسسوری‌های مورد علاقه آنهاست. آیا ملکه الیزابت را تا به حال بدون کلاه دیده‌اید؟ نسل جدید خانواده‌های سلطنتی نیز به این سنت احترام گذاشتند و در مراسم رسمی و نیمه‌رسمی از این اکسسوری استفاده می‌کنند؛ اما چه کسی می‌گوید که کلاه تنها به خانواده سلطنتی تعلق دارد؟ مهم نیست که تابستان است یا زمستان، شما هم می‌توانید در مراسم مختلف با کمک این اکسسوری استایلتان را تکمیل کنید.

  • دامن با طرح‌های هندسی

طرح‌های هندسی یکی از بهترین گزینه‌ها برای استایل کلاسیک است. هم کیت میدلتون و هم مگان مارکل از این طرح برای دامن در موقعیت‌های مختلف استفاده کرده‌اند. از آنجا که این طرح کلاسیک است، بهتر است دامنی که به تن می‌کنید تا روی زانو یا زیر آن باشد.

  • کت کرم رنگ

با آغاز فصل سرما، کت‌ها نیز از کمد لباس بیرون آمده و تبدیل به یکی از پرکاربردی‌ترین لباس‌ها می‌شوند. کرم یکی از رنگ‌هایی است که زنان سطلنتی به آن علاقه نشان دادند. خوبی این رنگ آن است که به‌سادگی با رنگ‌های دیگر لباس ست می‌شود. علاوه بر آن، بسیار هم زنانه و ظریف است. از این رو بهترین انتخاب برای فصلی چون پاییز و زمستان است که باید در کمد هر خانمی دیده شود.

  • کت طوسی با کلاه

کت طوسی رنگ یکی از لباس‌هایی است که زنان سلطنتی برای مراسم رسمی خود به تن می‌کنند. از آنجا که طوسی رنگی خنثی است، بانوان سلطنتی برای جذابیت بیشتر و تنوع دادن به استایلشان از کلاه استفاده می‌کنند. رنگ سورمه‌ای از نظر آن بهترین انتخاب در کنار طوسی است. این ترکیب‌بندی ظریف، زنانه و بسیار شیک است که شما هم می‌توانید برای زمان‌هایی که می‌خواهید استایلی شیک و نه خیلی توی چشم داشته باشید، از آن استفاده کنید.

  • بلوز رکابی و کت کوتاه

یکی از استایل‌هایی که به شما ظاهر رسمی و جوان‌تری می‌دهد، ست کردن کت با بلوز رکابی است. برخلاف کت‌های بلند، کت‌های کوتاه به شما استایلی مدرن و جوان‌پسند می‌دهند. کیت این ست را در تورش به کانادا و مگان آن را برای بازدید از یک دانشگاه در دوبلین به تن کرد. شما هم می‌توانید این ست شیک را برای مناسبت‌های نیمه‌رسمی و دوستانه به تن کنید.

  • کت سورمه‌ای و سفید

یکی از ترفندهایی که می‌توانید برای جذابیت بیشتر در استایلتان به کار گیرید، ست کردن رنگ‌های متضاد است. مگان و کیت از دو رنگ سورمه‌ای و سفید استفاده کردند. یک کت سورمه‌ای با حاشیه‌های سفید می‌تواند به استایل شما جذابیت دهد و آن را از حالت کسل‌کننده و تیره خارج کند.

  • گیپور

لباس مجلسی گیپور می‌تواند همان چیزی باشد که هر خانمی می‌تواند برای داشتن پوششی مناسب و شیک در مجالس و مهمانی‌های خاص از آن استفاده کند. کیت و مگان نیز از این مدل لباس برای مراسم رسمی به‌مراتب استفاده می‌کنند. از آنجا که گیپور حالت رسمی به لباس می‌دهد، بهتر است که قد لباستان مانند آنچه کیت به تن کرده، متوسط یا بلند باشد.

  • شلوار جین و بلوز سفید

حتی بانوان سلطنتی هم می‌توانند گاهی استایل غیررسمی و دوستانه بزنند. یک شلوار جین آبی با پیراهن سفید رنگ ستی است که کیت و مگان در موقعیت‌های مختلف به تن می‌کنند. مگان این تیپ را برای بازی‌های جهانی و مگان آن را برای فستیوال کابوی انتخاب کرد.

  • پیراهن آبی‌نفتی

یکی از رنگ‌هایی که در عین سادگی زیبا و جذاب است، رنگ آبی‌نفتی است. این رنگ لباس برای هر موقعیتی، به‌خصوص زمان‌هایی مناسب است که می‌خواهید بدرخشید. اگر به عکس‌های کیت میدلتون نگاهی بیندازید، خواهید دید که آبی در تونالیته‌های مختلف، رنگ مورد علاقه اوست.

کد خبر 467505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار