این‌که ماهیت «دنریس تارگرین» ناگهان تغییر کرد و سلامت عقلانی‌اش را از دست داد، برای هواداران او بسیار ناخوشایند بود؛ اما مصاحبه جدیدی با طراح لباس او نشان ‌می‌دهد که ما باید خیلی زودتر این تغییر ماهیت و رفتار را پیش‌بینی می‌کردیم.

Game of Thrones

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایندیپندنت، «مایکل کلپتون» که به خاطر طراحی لباس‌ سریال «بازی تاج و تخت»  برنده جایزه امی شد، فاش کرده است که پالتو خز سفیدرنگ دنریس در آغاز فصل هشتم این سریال، سرنخ آشکاری بود برای تغییر ماهیت این شخصیت و تبدیل او به ملکه‌ای دیوانه.

عوامل و بازیگران سریال «بازی تاج‌وتخت» در حال دریافت جایزه امی، ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹/Frederic J. BROWN / AFP

کلپتون در مصاحبه‌ای با برنامه «تی‌وی گاید» گفت: «ابتدا نیت از طراحی این کت این بود که چون او سوار بر اژدها به سوی شمال می‌رود، باید لباس گرم بپوشد. اما بعد پیش خودم گفتم، این اولین بار است که او واقعا یک کار خیرخواهانه انجام می‌دهد. چون معمولا کارهایش برای منافع شخصی است و در این مورد خاص او واقعا به خاطر عشقش این کار را کرد.»

او افزود: «بنابراین، هنگام طراحی این لباس، خیلی به این ایده توجه داشتم که او خودش را به عنوان یک ناجی، یک فرشته، می‌بیند. به همین دلیل، وقتی که به آنجا می‌رسد و از اژدها پایین می‌آید به نوعی شبیه فرشته رحمت است. به نظر من این لباس بسیار بیانگر وضعیت روحی او و نحوه نگرش او به خودش، در آن زمان بود.»

کلپتون همچنین گفت که او می‌خواست این لباس سفید نشان‌دهنده بی‌غل وغشی و نیز سردی دنریس باشد و ماهیت او را در مقایسه با «وایت‌واکر» ها به‌خوبی نشان دهد.

برای هواداران شیفته و خیال‌پرداز این سریال، اکنون این سوال مطرح است که چه سریال جذاب دیگری جایگزین مجموعه «بازی تاج‌ و تخت» خواهد شد.

  • جزئیات و نمای نزدیک لباس دنریس را در ویدئوی زیر ببینید.
کد خبر 473812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار