همشهری‌آنلاین: مدیرعامل شهربان شهرداری تهران از انجام ۱۲۰ هزار عملیات و مأموریت انضباط شهری مهرماه در مناطق ۲۲ گانه پایتخت با حفظ کرامت شهروندان و بدون درگیری و تنش خبر داد.

شهربان

به گزارش شهرنوشت  به نقل از روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، سید امیر فتاحیان گفت: در آبان‌ماه ۹۷، با همکاری شهربان و شهرداری‌های مناطق و نواحی، تعداد ۱۲۰ هزار و ۶۶۶ عملیات و مأموریت انضباط شهری در نواحی ۱۲۳ گانه پایتخت انجام شده است.

فتاحیان افزود: این مأموریت‌ها در قالب‌های پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز، نظارت، صیانت، رفع سدمعبر و رفع تخلف توسط مأموران انضباط شهری (شهربانان، حریم‌بانان و معبربانان) انجام می‌شود.

مدیرعامل شهربان ادامه داد: از این تعداد، ۳۵ هزار و ۴۴۳ مورد مربوط به رفع سدمعبر و تسهیل رفت و آمد شهروندان، تعداد ۷۷ هزار و ۴۳۰ عملیات مربوط به پیشگیری و یا رفع تخلف در حوزه ساخت و ساز شهری و تعداد ۷ هزار و ۷۹۳ مأموریت هم مربوط به رفع تخلف و صیانت از حریم تهران است. 

او با تأکید بر این‌که برقراری انضباط شهری توأم با حفظ کرامت شهروندان، اولویت شرکت شهربان است، گفت: مأموران انضباط شهری حافظان حقوق شهروندی هستند و از شهروندان محترم تقاضا داریم در پیشگیری از تخلفات و قانون‌شکنی‌ها، همراه و همدل باشند و ضمن گزارش تخلفات به سامانه‌های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ شهرداری تهران، دیدگاه‌ها، پیشنهادها و انتقادات خود را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۹۴۹۹ با شرکت شهربان در میان بگذارند.

کد خبر 423214

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =