مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: عضو کمیسیون فرهنگی-اجتماعی شورای شهر تهران با تاکید بر این‌که شهردار منتخب پایتخت اشتهار مبارزه با فساد دارد، چالش‌های پیش روی او را برشمرد.

حجت نظري

حجت نظری در گفت‌وگو با شهرنوشت در خصوص چالش‌های پیش روی شهردار منتخب توضیح داد: چالش‌های شهردار منتخب با شهرداران گذشته متفاوت نخواهد بود، در حوزه ترافیک، آلودگی هوا، آسیب های اجتماعی و مسائل فرهنگی که جامعه انتظار دارد اما در بخش عمومی کمتر به آن پرداخته می‌شود از جمله این موارد هستند.

نظری تصریح کرد: مسائل مربوط به محیط‌زیست و آب از جمله دیگر این چالش‌هاست. امروز بحث کمبود آب در حال تبدیل به بحران است و معتقدم اگر برای آب فکر جدی انجام نشود حتما چالش‌های بسیار سختی در سال‌های پیش‌رو خواهیم داشت.

عضو کمیسیون فرهنگی-اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به سابقه اجرایی حناچی اظهار کرد: آقای حناچی بیش از یک دهه معاونت وزیر را بر عهده داشته و طی یک سال و نیم گذشته هم به عنوان معاون شهردار تهران فعالیت کرده‌است.

او گفت: شهردار منتخب بیش از ۱۳ سال پست‌های اجرایی را برعهده داشته است. اگر عده‌ای این اقدامات را فعالیت اجرایی تلقی نمی‌کنند باید از آنها پرسید چه فعالیت‌هایی را اقدامات اجرایی می‌دانند؟

عضو کمیسیون فرهنگی-اجتماعی شورای شهر تهران افزود: حناچی از سابقه لازم برای تصدی پست شهرداری تهران برخوردار است. شهردار منتخب کاملا با فعالیت‌های شهرداری آشنایی لازم را دارد.

نظری با بیان این‌که شهردار منتخب دارای سبقه مبارزه با فساد هم هست، تصریح کرد: ایشان اشتهار مبارزه با فساد دارند، این نشان می دهد تا به امروز هر جا که آقای حناچی فعالیت داشته‌اند به جد روی این موضوع تاکید داشتند و برای آن تلاش کرده اند.

او ادامه داد: شهردار منتخب می‌تواند به سیاق یک سال و نیم گذشته برای مبارزه با فساد تلاش کند و این مهم برای شهرداری تهران در رده اولویت‌های ابتدایی قرار دارد. مبارزه با فساد موضوعی است که شهر تهران و شهرداری به آن نیاز دارد و شورای شهر هم بی‌تردید حمایت کاملی از شهردار منتخب در این راستا انجام خواهد داد و گام به گام همراه ایشان خواهیم بود.

کد خبر 423095

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha