همشهری‌آنلاین: روابط عمومی شهربان شهرداری تهران اعلام کرد: کلیپی که در صفحه‌های مجازی با عنوان درگیری ماموران انضباط شهری با یک دستفروش با اهداف خاص، منتشر شده، سکانسی از یک فیلم سینمایی است.

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، صالح میرزا آقایی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در خصوص کلیپ منتشر شده در برخی صفحات اینستاگرامی که آن را به درگیری واقعی میان مأموران انضباط شهری تهران با یک دستفروش صاحب چرخ‌دستی در بازار بزرگ تهران ربط داده و اقدام به تحریک احساسات عمومی کرد‌ه‌اند، گفت: این کلیپ مربوط به سکانس یک فیلم سینمایی کوتاه است که اخیراً فیلمبرداری آن به پایان رسیده و در حاشیه مجتمع میلاد نور تهران و نه بازار تهران ضبط شده است.

صالح ميرزاآقايي افزود: نام این فیلم سینمایی که از وزارت ارشاد مجوز دارد «بابا نان...» است که کارگردانی آن را خانم رها سرمدی بر عهده دارد و من هم به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارم.

میرزا آقایی ادامه داد: داستان این فیلم درباره مردی است که دچار مشکلات مالی می‌شود و دو دختر حاضر در کلیپ، دختران او هستند.

این بازیگر کشورمان گفت: انتشار این فیلم به عنوان کلیپی از درگیری واقعی بین مأموران شهرداری و دستفروشان در برخی صفحات اینستاگرام، نشان می‌دهد که برخی‌ها بدون تحقیق و آگاهی و از سر لجاجت، هر چیزی را که به دستشان برسد برای خودنمایی منتشر می‌کنند تا احساسات مردم را تحریک کنند.

او خاطرنشان کرد: با کمی دقت، هرکسی متوجه می‌شود که نوشته و آرم لباس‌هایی که تن مأموران داخل فیلم است با لباس واقعی و رسمی مأموران انضباط شهری کاملاً تفاوت دارد.

کد خبر 419643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار