یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که میز و صندلی‌های ما بر دوش مردم است، گفت‌: حوصله تاریخی مردم ایران ظرفیتی دارد.

محسن هاشمی، رئيس شوراي شهر تهران صبح یکشنبه 18 شهريور در ابتدا جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سال‌روز ارتحال آیت‌الله طالقانی و جنایت 17 شهریور گفت: امروز ما وارث خون شهروندان تهرانی در 17 شهریور سال 57 هستیم و همه ما مسئولان باید این را بدانیم که پایه‌های میز و صندلی مان بر روی دوش مردم است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، محسن هاشمي با بیان این‌که مردم پس از تحمل رنج‌ها، محرومیت‌ها و بی‌عدالتی‌ها و به امید گشایش و عدالت فعالیت کرده‌اند ، اظهار کرد: کوتاهی در خدمت، خیانت به رأی مردم و کم‌فروشی در انجام وظایف است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که حوصله تاریخی جامعه ایران نیز ظرفیتی دارد و پرداختن به بوروکراسی‌های بی‌ثمر، رانت‌سازی و رانت‌خواهی و دعواهای جناحی و .... موجب لبریز شدن صبر مردم می‌شود ، گفت‌: انتظار ما از اصحاب رسانه و فعالان مجازی این است که با نقدهای سازنده و انعکاس مشکلات واقعی مردم به دور از فضاسازی‌های سیاسی و غیر واقعی کمک کنند که صدای واقعی مردم شنیده شود.

او تأکید کرد: امروز در شرایطی که وضعیت نامناسب اقتصادی را شاهد هستیم، اظهارنظرهای تنش‌زا  یا سناریوسازی‌های غیر واقعی برای تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی ضربه دیگر برای متزلزل کردن باقی‌ مانده اعتماد عمومی در جامعه تلقی می‌شود که آثار مثبتی ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پایان افزود: از همه مردم ، منتقدان، کارشناسان و ... می‌خواهم که عاملی برای بهبود شرایط و تقویت روند اصلاحی باشند.

کد خبر 415849

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha