مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۹
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از شهردار تهران خواست که نسبت به تعیین تکلیف قرارداد املاک کوچک که در طرح‌های توسعه شهرداری هستند، اقدام کند.

افشین حبیب‌زاده، رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران صبح يك‌شنبه 25 شهريور در تذکر پیش از دستور خود در صحن شورای شهر تهران گفت: طبق بررسی‌های انجام شده و بر اساس درخواست‌های بسیار، شاهد این هستیم که برخی از قراردادهای منعقده میان سازمان املاک با مالکان خانه‌ها و املاکی که در طرح‌های توسعه شهرداری تهران قرار گرفتند از سال‌های گذشته تاکنون تعیین تکلیف نشده است. این مسئله برای ساکنین مشکلاتی از جمله فرسودگی، خرابی تاسیسات و حتی احتمال بروز آسیب به دیگران را فراهم کرده است.

به گزارش ایسنا، افشين حبيب‌زاده با بیان این‌که این املاک غیرقابل فروش هستند و در شرایط فعلی نیز نمی‌توان آنها را واگذار کرد، گفت: از آنجایی که بسیاری از مالکان املاک با مقیاس کوچک از طبقات محروم و آسیب‌پذیر جامعه هستند و همچنین با توجه به نوسانات اخیر اقتصادی دچار مشکلات حادتر شده‌اند، لذا پیشنهاد می‌شود تا حد امکان نسبت به جایگزین کردن معادل املاک فروخته شده، کاری برای آنها انجام شود.

کد خبر 416586

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha