دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۳
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: بنیامین نتایناهو، نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی سند سیاسی جدید جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را سندی «سراسر نفرت و انزجار» دانست و آن را پاره کرد.

 بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی که فایل ویدیوئی آن هم توسط رسانه‌ها منتشر شده، اعلام کرده است جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با این سند سعی در فریب جهانیان دارد.

او افزود: سند حماس کاملا بر روی واقعیت‌ها سرپوش گذاشته و عنوان کرده است که اسرائیل هیچ گونه حق موجودیتی ندارد و هر سانتی‌متر از سرزمین فلسطین به فلسطینیان بازگردانده خواهد شد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین تأکید کرد:‌ حماس جز به نابودی اسرائیل راضی نخواهد شد.

به گزارش ایسنا،او در ادامه گفت: چرا حماس می‌گوید که بر روی تشکیل کشور فلسطینی کوچک اجماع نظر وجود دارد؟ هدف این جنبش نابودی اسرائیل است. آنها تشکیل کشور را هم برای نابودی اسرائیل می‌خواهند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سند سیاسی جدید جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را به شدت مورد حمله قرار داده و رسانه‌هایی را که گفته بودند حماس موضعی معتدلانه در پیش گرفته، مورد انتقاد قرار داد.

نتانیاهو اظهار کرد: بر خلاف تحلیل‌های رسانه‌های جهانی مبنی بر این که حماس روند اعتدال در پیش گرفته است، در حقیقت این جنبش خواستار نابودی اسرائیل است و نمی‌خواهد از ذره‌ای از خاک فلسطین چشم‌پوشی کند و هیچ راه‌حلی را به غیر از نابودی اسرائیل قبول ندارد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پایان این فایل ویدیوئی نسخه‌ای از سند سیاسی حماس را پاره کرد و در سطل آشغال انداخت.

کد خبر 369283

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار غرب آسیا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha