همشهری‌آنلاین: «کتابشناسی ارتباطات و ساختار آن» به کوشش دکتر منصور تاجداران و محمد سالمیان از سوی انتشارات باران اندیشه ایرانیان روانه بازار کتاب شد.

به گزارش همشهری‌آنلاین این کتاب مجموعه کتاب‌های منتشر شده به زبان فارسی در حوزه روزنامه‌نگاری و ارتباطات را فاصله سال‌های 1380 تا 1390 در برمی‌گیرد،اگر چه گرآورندگان در ابتدای کتاب توضیح داده‌اند که این کتابشناسی شامل تمام کتاب‌های این دوره نیست و قرار است جلد دومی این کتاب هم منتشر شود.

در این کتاب 380 اثر منتشر شده در حوزه‌های یادشده در دوره مورد اشاره معرفی شده‌اند.

کتاب‌ها بر اساس فهرست الفبایی عناوین کتاب‌ها مرتب شده است. برای هر کتاب شرحی مختصر به شیوه توصیفی فراهم شده است که به همراه شناسنامه نسبتا کامل کتاب است.

مطلبی نسبتا بلند درباره کتابشناسی و سیر آن در غرب آمده است بدون اشاره به این پیشه در ایران که قدمتی وطولانی تر از غرب دارد. نوشته‌ای که به نظر می‌رسد چندان سنخیتی با فضای کلی کتاب و مطالب آن نداشته باشد.

تصاویر هر کتاب که با کیفیت نه چندان مطلوب آمده است  نشان می‌دهد که از اصل کتاب اسکن نشده و احتمالا از تصاویر اینترنتی  بهره برده شده است،تصاویر به همراه شناسنامه کامل کتابها در هر صفحه آمده است.

کتابشناسی ارتباطات و ساختار آن :گردآورندگان؛منصور تاجداران و محمد سالمیان/ ناشر: مولف و انتشارات باران اندیشه ایرانیان/ چاپ اول؛1391 ،قطع وزیری ،قیمت 14500 تومان ، 438 صفحه

کد خبر 191324
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار رسانه و روزنامه‌نگاری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز