همشهری آنلاین: رئیس سازمان بازرسی کشور در ارائه گزارش خود به نمایندگان مجلس از برخی توصیه‌نامه‌های دولتمردان برای تسهیل فعالیت عامل اختلاس 3000 میلیاردی خبر داد که این اقدام واکنش کوچک زاده نماینده حامی دولت را در جلسه غیر علنی مجلس بر‌انگیخت.

یکی از نمایندگان مجلس که خواست نامش فاش نشود در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر درباره جلسه غیر علنی امروز ( 27شهریور) مجلس که با حضور مسئولان دولتی و رئیس سازمان بازرسی کشور برای بررسی موضوع اختلاس 3000 میلیاردی تشکیل شد توضیح داد.

 به گفته وی در این جلسه حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ارائه گزارش خود به نمایندگان مجلس به نام برخی افراد اشاره کرد و خبر از توصیه نامه‌هایی از سوی برخی مسئولان بلند پایه دولتی برای اختلاس کنندگان داد.

 این نماینده مجلس گفت: در هنگامی که پور محمدی در حال نام بردن از برخی دولتمردان مرتبط با این موضوع بود، مهدی کوچک زاده نماینده تهران یادداشتی به رئیس سازمان بازرسی کشور داد و پورمحمدی نیز تذکر کوچک زاده را پشت تریبون اعلام کرد.

 به گفته وی، پور محمدی گفت آقای کوچک زاده تذکر دادند که اینجا دادگاه نیست و نباید اسم افراد را اعلام کنید، کار شما سیاسی کاری است .

 این نماینده در گفتگو با  مهر تصریح کرد: جمعی از نمایندگان مجلس پس از این تذکر کوچک زاده اعتراض خود را نسبت به نماینده تهران اعلام کردند. پورمحمدی نیز با اعلام اینکه سه سال است در برابر این هجمه‌ها و تهمت‌ها سکوت کرده‌ام در پاسخ به این تذکر تاکید کرد ما همه تخلفات را طبق روال قانونی بررسی کردیم.

 این نماینده مجلس همچنین خبر داد که احمد توکلی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس نیز در این جلسه در اظهاراتی درباره اختلاس 3000 میلیاردی از افرادی نام برد و تاکید کرد نام بردن از افرادی که دچار تخلف شده‌اند در بررسی این موضوع بلامانع است.

کد خبر 145938
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز