همشهری آنلاین: اعضای کمیسیون انرژی مجلس در هفته جاری پس از بررسی برنامه‌های وزیر نفت پیشنهادی رئیس‌جمهوری تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت نفت و برخی از شرکت‌های تابعه و خرید لوله‌های انتقال گاز و همچنین تقاضای تحقیق و تفحص درباره مناقصه‌ها، مزایده‌ها و واگذاری‌های شرکت مپنا را بررسی می‌کنند.

"رستم قاسمی" گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهوری برای مدیریت در وزارت نفت، برای ارائه برنامه‌های خود برای مدیریت در این وزارتخانه در نشست فردا - یکشنبه ۹ مرداد ماه - کمیسیون انرژی حاضر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون انرژی مجلس در نشست روز یکشنبه ( فردا ) پس از بررسی برنامه‌های قاسمی، گزارش "حسن غفوری‌فرد" رئیس هیأت بازدید کننده از نیروگاه اتمی بوشهر را درباره آخرین وضعیت این نیروگاه بررسی می‌کنند.

بررسی لایحه یک شوری عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر آخرین دستور کار نشست فردای کمیسیون انرژی است.

اعضای کمیسیون انرژی در نشست روز سه‌شنبه -۱۱ مرداد ماه - تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت نفت و برخی از شرکت‌های تابعه و خرید لوله‌های انتقال گاز با حضور مسئولان ذی‌ربط و همچنین تقاضای تحقیق و تفحص درباره مناقصه‌ها، مزایده‌ها و واگذاری‌های شرکت مپنا را بررسی می‌کنند.

همچنین نشست کارگروه بررسی اساسنامه شرکت ملی نفت ایران در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته جاری با حضور کارشناسان وزارت نفت، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌راهبردی ریاست‌جمهوری، دیوان‌ محاسبات‌ کشور و مرکز پژوهش‌ها برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش اعضا کارگروه نفت و گاز در نشست عصر سه‌شنبه هفته جاری قیمت خوراک پتروشیمی‌ها را با حضور مسئولان وزارت نفت، دیوان محاسبات کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت کشور بررسی می‌کنند.

 

کد خبر 141632
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز